Petra v poslední době řeší jeden zásadní problém, který ji trošku zaráží. Její přítel začal vykazovat takové zvláštní sexuální chování, na které nebyla u něj zvyklá. Prvně si nestěžovala, ale nyní toho už má plné zuby.

sex

„Vše to začalo asi před čtyřmi měsíci. Karel, můj přítel, začal mít takové podivné průpovídky, co by vše chtěl v posteli vyzkoušet. Ne, že by mě to pohoršovalo, ale trošku mě to zarazilo, on totiž nikdy nebyl žádný velký fanda různých erotický „blbinek“ spíš naopak,“ vysvětluje Petra. Ta to nechala být a začali si společně s partnerem plnit drobné sexuální fantazie. Jenže u maličkostí nezůstalo, jak si Petra myslela. Vše dostalo úplně jiné grády. Takové, že Petra nestíhá koukat.

Nenechte si ujít:

sex

„Myslela jsem, že si občas zablbneme s nějakou hračkou, nebo se převlíknu za sprostou sestřičku a tím to bude končit. Karel ale začal mít na sex čím dál tím větší chuť.“ Petra už celkem trpí, jak sama řekla. Nemůže se jít v klidu osprchovat, aniž by za ní přítel nevlezl nebo se ohnout do pračky pro prádlo. Dokonce, když jedou na chalupu, která je asi 40 minut jízdy autem, musí alespoň jednou zastavit v lese na rychlovku. „Ptala jsem se, co se s ním děje, že se z něj najednou stala sexuální mašina. On se jen usmál a prohodil, ať jsem ráda, že ho tak moc rajcuju. Mně to ale nepřijde normální. Rozhodně za tím něco musí být!“

Čtěte také: