Žádost o ruku bývá pro ženy jedním z nejkrásnějších okamžiků. I Radka (28) o něčem takovém dlouho snila. Ale netušila, že až to jednou přijde, nebude zářit nadšením.

Byla to klasika. Restaurace, dobrá večeře a u dezertu zásnubní prsten. Řekla ano, ale musela skrývat rozpaky. Přišlo to moc brzo. S Michalem se známe půl roku a ještě spolu ani nebydlíme. Zatím je sice všechno super, zalité sluncem, ale partnera na celý život člověk přece jen nepozná během pár měsíců. Přesto jsem kývla. Říkala jsem si, že máme ještě spoustu času. Už dávno neplatí, že svatba musí být do roka a do dne. Jenže Michal začal hned druhý den plánovat nejlepší termín, místo, má i vybranou kapelu! děsí se rychlého průběhu Radka. A nadšení jejího snoubence nesdílejí ani rodiče.

marriage

„Oba mě od toho hrozně zrazují. Říkají, že jsem se asi zbláznila. A na čelo si ťukají i kamarádky. Prý by do toho nešly. Nahlodali mě ještě víc, než jsem byla. Ale na druhou stranu si zase říkám, že už mi není zrovna málo a nemá tedy smysl čekat. Když je mi s ním teď fajn, je šance, že to vyjde,“ váhá snoubenka, která se bojí, aby ho odložením svatby nezklamala.

„On to hrozně prožívá. Pořád opakuje, jak nám všichni můžou závidět, protože zkrátka cítíme, že k sobě patříme. Už od začátku. V podstatě má pravdu, ale přesto ve mně hlodá červíček pochybnosti. Zvláště když mě všichni přesvědčují, jakou dělám chybu. Není přece normální, aby se chlap takhle hrnul do ženění. Trochu se bojím, aby v tom nebyl nějaký háček,“ dodává Radka.

Čtěte také:

Reklama