Radana je žena s klasickou postavou. Je spokojená s tím, jak vypadá a udržuje si svou váhu, není nijak vychrtlá, ale ani nemá kila navíc, zkrátka normální postava. Je spokojená i ve vztahu, respektive doteď byla, dokud její přítel nepřišel s tím, že má sexuální úchylku.

6479c772cb785obrazek.png
Foto: Shutterstock

„Miluji svého přítele, jsme spolu už pět let, po milostné stránce vše v pořádku, ale to jsem si asi jen myslela. Přišel totiž s tím, že si musíme promluvit a že mi chce něco ukázat. Bála jsem se, o co jde, myslela jsem si, že mě podvádí, ale na(ne)štěstí šlo o něco jiného.”

„Byla jsem úplně v šoku, když mi ukázal lechtivé video se ženou, která měla okolo 120 kilo a dělala se svým partnerem až trochu nechutné věci, tedy nechutné to bylo jen kvůli té váze. Koukala jsem jako puk a nevěděla, co to má znamenat. Pak z něj vypadlo, že se mu to líbí a že se mě chtěl zeptat, jestli bych nechtěla vypadat stejně, což mě úplně dostalo,” přiznává Radana.

Partner Radany se přiznal, že o této své úchylce ví už dlouho, ale neměl odvahu se s ní svěřit. Prý jim to v posteli funguje jen proto, že si u toho představuje tyto scény. Řekl, že mu to chybí a že by rád měl ze své ženy boubelku a čekal, co na to řekne.

„Absolutně jsem netušila, co na to mám říct a spíš jsem se ani nedokázala vyjádřit. Přemýšlela jsem nad tím a jednak mě zaráží, že jsem s člověkem, kterého ani neznám, protože jsem o této věci nevěděla, a za druhé, já nechci mít 100 kilo, nelíbí se mi to a není to zdravé. Jsem se sebou spokojená tak, jak jsem.”

„Upřímně si ani nedokážu představit, že bych teď byla s někým, kdo má takovou úchylku, náš sex už nikdy nebude takový jako dřív. Ta představa, že tolik vážím a on se o mě tře, je pro mě hrozná. Už je to 10 dní, co mi to řekl, od té doby jsme spolu nespali a já dělám, že nic. Bojím se k tomu vyjádřit a přítel také mlčí,” zakončuje Radana.

Zdroj: respondentka Radana

Čtěte také:

Reklama