Přeji krásny den. Dneska je internet ,mým přechodným bydlištěm. Nevím, jestli bych si neměla změnit adresu v občance. Aspoň, to tvrdí můj muž.

Ale mé začátky nebyly tak snadné. Je to už hodně let, to jsme ještě neměli doma internet. Ale v práci jsme byli mezi prvními. Pracovala jsem na záchrance, jako dispečer. Ve dne jsem neměla čas, ale v noci jsem surfovala a chatovala.

Právě jsme měli jet na dovolenou, tak jsem využila pronájmu chat a chalup. Moc mi to nešlo, byla jsem úplný nováček. Nemohla jsem pochopit jednu věc. Když kliknu na chatování, chtějí po mně registraci. Na co ta je nutná, při půjčení chaty. Z toho jsem moc moudrá nebyla. Ptát se někoho, to bych vypadala, jako úplný pitomec.

Doma jsem se svěřila dceři. Ta se nejdříve počůrala smíchy a pak jsem dostala odborné školení. Dnes mi jde chatování moc dobře, bez chaty i sní. V současné době, mám druhý, manželský svazek s internetem. Vím, že to není dobře.Přibylo mi spoustu přátel,ale manželovi to dost vadí . Chlapa mi internet, sice nedal, ale musím si dát sakramentský pozor, aby mi ho nevzal.

Vodfon

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

A jak jste na tom s internetem a internetovými vztahy vy? Pište na

redakce@zena-in.cz

Reklama