Největší tuzemská cestovní kancelář Exim Tours využívá zrušení vízové povinnosti pro české občany při cestách do USA a zavádí průlomovou novinku. Jako první naše velká cestovní kancelář totiž v těchto dnech začíná nabízet k prodeji pobytové i poznávací zájezdy do Států charterovými lety, což je v historii cestovních kanceláří ČR vůbec poprvé. Turismus do USA se tak našim občanům ještě více zjednodušuje a zkvalitňuje.

Odlety z Prahy na Floridu lze uskutečnit v období od 25. 4. do 31. 10. (s perspektivou prodloužení na zimní sezonu 2009–2010 bez přerušení), a to každou sobotu; pobyty se nabízejí na 9 dní/7 nocí nebo na 16 dní/14 nocí.

S ohledem na kapacitu a frekvenci letu Cestovní kancelář Exim Tours počítá s prodejem okolo sedmi tisíc zájezdů (od dubna do října), přičemž  cena zájezdu začíná na 23 750 Kč/osobu (+ poplatky 7 140 Kč), což zlevňuje zájezdy až o 15 procent oproti zájezdům organizovaným na pravidelných leteckých spojích. Cestujícím se nabízí řada slev, včetně dětských – za cenu letenky s příplatky.

Komfortní cestování přímým letem z pražské Ruzyně na Floridu s možností letu v Comfort Class (= Business Class na charterových letech) čeká na turisty s dálkovou flotilou ČSA letouny typu Airbus A310-300. Při prodeji zájezdu je klientům poskytována osobní asistence prodejce k získání registrace v systému ESTA (nezbytnou výchozí podmínkou registrace je držení nejnovějšího typu cestovního pasu, tzv. e-Pasu s elektronickým čipem, obsahujícím biometrické údaje, a to i u dítěte) přímo na přepážce.

 

CK Exim Tours se tak lze během několika chvil přesvědčit o jistotě svého naprosto bezproblémového odcestování s CK do USA. Pro svůj klid se může klient ještě před výběrem zájezdu přesvědčit o své registraci velmi jednoduše a snadno prostřednictvím systému ESTA , když na webové stránce https://esta.cbp.dhs.gov/ zodpoví dle instrukcí otázky – lze i v českém jazyce – a podá žádost o registraci. Zarezervovat zájezd přímým charterovým letem na Floridu lze již dnes též on-line nákupem.

 

Zájezdy na Floridu jsou dalším rozšířením nabídky exotických zájezdů s CK Exim Tours přímými charterovými lety k teplým mořím během letní sezony 2009 a mohou se stát alternativou již prodávaným zájezdům přímými charterovými lety do mexického Cancúnu a na kubánské Varadero.

Nový exkluzivní balíček naší největší cestovní kanceláře obsahuje výběr pobytových zájezdů do amerických prázdninových destinací číslo 1 – k plážím na jihu Floridy (oblast Miami-Sunny Isles-Hollywood-Fort Lauderdale) v kvalitních hotelech na úrovni 3*– 5*, patřících do renomovaných hotelových sítí Marriot, Le Meridien, Crown Plaza či Trump International.

Nabízí se též velký poznávací okruh Floridou (Miami-Key West-Naples-Everglades-Orlando-Kennedyho vesmírné centrum NASA), pobytové kombinace Miami+Orlando (největší zábavní parky světa včetně světoznámých Disney World, Sea World, Universal Studios World atd. a blízkého Kennedyho vesmírného centra na Cape Canaveral), či pobytové kombinace MiamiLas Vegas, MiamiNew York a další.

V poslední době stále sílící přání klientů uskutečnit svoji vytouženou dovolenou kombinací pobytu a poznávacích okruhů lze realizovat při  plavbách z Miami/Fort Lauderdale na Bahamy, na Kajmanské ostrovy či na Jamajku, a okružních plavbách Karibikem.
Na místě pobytu jsou samozřejmostí rezidentní, česky hovořící delegáti cestovní kanceláře na Floridě, poskytující pomoc klientům při orientaci na místě a při výběru individuálních fakultativních programů.

Zájezdy na Floridu představují kromě odpočinku na krásných plážích (a využití mimořádně kvalitní péče nejrozvinutější sítě služeb na světě) i širokou možnost poznání celých USA a jejich životního stylu.
Reklama