Astrologie je věda jistě záhadná, přesto jí asi jako většina lidí věřím. Že se ztotožňuji se svým znamením jen nepatrně (ostatní to vidí možná jinak), nebo že manžela nepovažuji za takového berana, jaký by měl být, že se mi nezdá,aby si dva berani rozuměli tak dobře jako můj manžel s mojí mámou (občas mu říkám, že si s ní popovídá líp jak já), přesto jsem se na svých dětech ujistila, jak dalece jsou hvězdy pravdivé.

Dcera je střelec každým coulem a syn blíženec jako vyšitý.Znamení, ve kterém jsem nechtěla mít narozené dítě. Proto mu rozumím asi mnohem víc jak moje okolí, právě proto, že vím já jako blíženec co jako blíženec cítí.

Přesto však, jak je to vše podle hvězd jasné, je důležité, jak si vše vyložíme my sami a jak to naše mysl přijme.

Začátkem roku jsem byla na astrologické přednášce a tam bylo řečeno, že rok 2009 bude pro všechny rokem naplnění a vyřešení všech problémů.

Začala jsem si promítat, co potřebuji dořešit a co mě vlastně v tomto roce čeká, rozhodnutí návratu do zaměstnání po mateřské, které nebylo vůbec jednoduché - rozhodovala jsem se mezi místy, kde jedno vítězilo rozumem a druhé srdcem. Kdesi v mysli mi ale neustále běžela myšlenka na mého tátu - byl nemocný a jeho zdravotní stav se najednou zničeho nic zhoršil.

Nikdo nevěděl proč, někteří lékaři ho odepsali, jiní mu dávali jasnou naději. A já si říkala, jakým vyřešením by tento rok pro něj měl být,zkoušeli u něj zrovna novou léčbu a já si řekla, že zabere, že to bude ono vyřešení  - ale na tu nejhorší variantu jsem nepomyslela - nebo nechtěla.

Jenže se stalo a já se ptala sama sebe, zda to nemohlo být jinak,zda tohle je to vyřešení. Jeho odchod  dal ale  do pohybu víc věcí - alespoň pro mě. Vyřešil toho víc, než jsem chtěla a řekl víc, než by mi kdy táta dokázal říct slovy.

Můj návrat do zaměstnání, moje životní postoje,priority a spoustu dalších věcí.

Jsou v životě chvíle, které nás posunou někam - a my jim říkáme osud, nebo že za to mohou hvězdy - těžko říct, přesto byl ale rok 2009 takový, jakým ho na přednášce nazvali - jen mi to došlo, až když se věci daly do pohybu.

Charouzka

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

Ahoj, předně je mi líto, že jsi přišla o někoho blízského. Na přednášce měli ale pravdu. Devítka je završením jednoho celého cyklu. Do nové jedničky budeme vsutpovat nově. Proč myslíš, že se teď rozpadá tolik vztahů, stran, firem a podobně? Holt je to ten Mars, jemuž devítka patří. Přeji hodně štěstí. M.

Jak jste na tom s horoskopy a astrologií vy? Máte nějakou osobní zkušenost? Chcete vyhrát knihu Lindy Goodmanové? Pište na redakce@zena-in.cz.

Reklama