(soutěžní erotická povídka)

Charlota se probudila uprostřed hluboké noci, podívala se na svou lásku spící vedle ní. Chtěla ho políbit, chtěla se ho dotýkat, chtěla ho škádlit, zlíbat každý kousek jeho těla, její tělo hořelo touhou. Uvědomila si, že ze spánku ji probudil jeho dotek, jeho dlaň, která spočinula kolem jejího pasu. To, jak se k ní přimáčkl, měsíc ozařoval jeho hezkou tvář. Byl snědší pleti, měl nádherné sexy tělo… ale i Charlota byla sexy, velmi hezká, ale co ji opravdu zdobilo byly její krásné rty, na kterých její přítel přímo hořel. Uměla s nimi nádherně líbat a laskat jeho tělo.

Její přítel se otočil na záda, mírně se protáhl. Měl na sobě bílé sportovní trenky, které zvýrazňovaly jeho pas. Charlota začala jemně hladit jeho hrudník, prsty přejížděla jeho bradavky, políbila ho na tvář. Pootevřel oči, políbila ho ještě jednou. Tentokrát byl její polibek naléhavější, mnohem delší. Otevřel oči doširoka, řekl nepřestávej, olízla špičkou jazyka laškovně jeho rty.

Prudce se zvedl a přetočil se na ni, líbal její ústa, jazykem se zmocňoval jejího, pomaličku sjížděly jeho polibky po jejím krku, spočinuly na jejích bradavkách. Zasténala, mírně se prohnula, prudce se přetočila na něho, její ruce stáhly z něho jeho trenky, odhalilo se jeho ztopoření, vzala ho do dlaní, sklonila se a špičkou jazyka dráždila jeho úd, pak ho vzala do svých úst, začala ho sát, začal vzdychat a hlasitě sténat!!!!

Jeho ztopoření bylo tvrdší a vzrušení stále vetší, celý hořel vášní. Zvedl hlavu a řekl otoč se, chci tě taky ochutnat, chci tě dráždit, chci cítit tvou touhu ve svých ústech. Udělala, po čem toužil, jeho jazyk byl v jejím klíně, opět se prohla a silně zasténala, oba velmi brzo chtěli víc. Přestali a Charlota si sedla na něho, cítila, jak do ní pomaličku vnikal, cítila sílu jeho mužství hluboko v sobě.

Její pohyby byly stále intenzivnější, byla rozpálená, cítila jeho ruce na svém pozadí, jak ji táhne víc a víc k sobě, bušili do sebe… Když přišlo na jejich vyvrcholení, oba spokojeně sténali. Spočinula na jeho těle plně spokojená, hladil ji po zádech a opět tvrdě usnuli.

Druhý den se ráno Charlota probudila, vedle na polštáři bylo psaníčko. DOBRÉ RÁNO!!! má vášnivá lásečko, v noci to bylo jako sen, který se stal skutečností, bylo to nádherné, moc se na tebe těším, líbám tě. M.

Tak tohle je má povídka, snad se líbila. CH.

Napište nám také svou erotickou povídku a vyhrajte kosmetický balíček plný překvapení!
redakce@zena-in.cz
Pravidla soutěže najdete ZDE (klikněte).

Reklama