Nevím, zda bych to nazvala zlozvykem, spíš takovou srandovní úchylkou. Náš pes, zlatý retriever, neustále nosil něco v puse. Nejradši boty a kabelky. Ne, nebyl to žádný fetišista. Prostě kdokoli k nám přišel na návštěvu si před ním nemohl být jistý, odložil si tašku ( pochopitelně dámy) a už viděl jak ji náš pesan nese v tlamě až do obýváku. Tam ji pustil, předal nám. Prostě chtěl jenom pomoci, vynesl tašku po schodech, budiž pochválena jeho dobrota.

Horší to bylo s botami. Ty teda tahal neustále, opět z předsíně až do obýváku, ale to se ani nám ani návštěvě nelíbilo. Když to náhodnou nestihl hned po vyzutí bot návštěvou, tak se nenápadně v průběhu vytratil, otevřel si dveře do předsíně (vyskočil na kliku) a už pelášil s botou za námi, aby se trofejí pochlubil. Jistí jsme si před ním nemohli být ani my, věčně jsem hledala papuče po bytě a našla je třeba u záchodové mísy nebo pod postelí rodičů. Někdy nás to štvalo, boty byly oslintané, kolikrát i okousané, ale aspoň bylo pořád doma nějaké společné téma a sranda.

Teď to bude dva roky, co se náš pesan dívá na nás z nebe a věřím, že má v tlamě nějakou kabelku nebo aspoň smradlavou botu. 

Charlota

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Má i váš mazlíček nějaký zlozvyk? Napište nám o něm!

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dneška zveřejňovat a odpoledne vybereme jeden, jehož autorka dostane odměnu.

Reklama