Americký herec Charlie Sheen je od soboty šťastným otcem dvou chlapců. Uvedl to dnes zpravodajský server BBC.

Hercova manželka Brooke Muellerová přivedla na svět dvojčata Boba a Maxe. Podle Stana Rosenfielda, tiskového mluvčího Charlieho Sheena, jsou matka i oba synové v pořádku, ačkoliv Brooke porodila předčasně. "Charlie se cítí jako v extázi," dodal Stan Rosenfield.

Sheen má z prvního manželství s Denise Richardsovou, hvězdou série Starship Troopers, dvě děti. Sheen se s ní rozvedl v roce 2006, Brooke Muellerovou si vzal v květnu 2008.

Charlie Sheen, vlastním jménem Carlos Irwin Estévez, pochází z umělecké rodiny. Jeho otcem je Carlos Estévez, který ve filmovém světě proslul pod jménem Martin Sheen, bratr Emilio Estévez je rovněž hercem. Charlie je všestranným hercem. Dokazují to výkony ve válečném dramatu Četa či thrilleru Wall Street, v němž si zahrál po boku svého otce. Exceloval ale i v bláznivých komediích Žhavé výstřely! Je držitelem Zlatého Glóbu za seriál Spin City.

Jako jeden z mála herců je členem hnutí 9/11 Truth Movement, které soustřeďuje lidi ze všech společenských vrstev, a odmítá oficiální vyjádření Bílého domu k událostem 11. září s požadavkem jejich úplného a pravdivého objasnění.

Reklama