Charlie Sheen je v sedmém nebi! Se svojí manželkou Brooke Muellerovou, kterou si vzal v květnu, čeká dítě. O radostnou zprávu se s veřejností podělil svým prohlášením, které poskytl agentuře AP.

 

„Jsme s Brooke nedočkaví. S jistotou se vsadím, že čekáme chlapečka,“ prozradil nadšený otec již tři dcer. Změnu pohlaví potomka by tedy přivítal. „Je to ta nejlepší nevlastní maminka, v jakou mohly Sam, Lola a Cassandra vůbec doufat. Vím, že bude úžasná maminka,“ dodal.

 

Herec má s bývalou přítelkyní Paulou Profitovou již pětadvacetiletou Cassandru Jade Estevezovou. A s exmanželkou Denise Richardsovou má dvě děvčátka – tříletou Sam a dvouletou Lolu. S ní se však stále soudí o péči holčiček.

 

Charlie Sheen poprvé zazářil v drsném filmu z období americko-vietnamské války Četa (1986). O pár let později si získal srdce diváků v hlavní roli v komedii Žhavé výstřely (1991). Naposledy se na plátně kin objevil jako Tom ve Scary Movie 4 (2006). V současné době jej diváci české komerční televize mohou vidět v úspěšném sitcomu Dva a Půl Chlapa (2003).

Reklama