Další příspěvek přišel od čtenářky se jménem DeV. Teď je nemocná, takže leží, ale jinak má chaotické ráno vždycky. Však si to můžete přečíst.

Hlavně ať se děti nepomamí, píše čtenářka DeV.


Dobré (ne)chaotické ráno. :)

Dneska se u mě konat nebude, protože na mě lehla nemoc a tak nic „nemusím“! :)

Ale jinak, veřejně se přiznávám, to chaoticky probíhá vždycky, když je potřeba někam vstávat. Nejsem ten typ, co by si hezky večer před nachystal na hromádku oblečení, v čem se další den půjde, na druhou ostatní potřebné věci a šel si v klidu lehnout a čekat, až mu ráno zazvoní budík, vstane, chytne po hromádkách a frčí, kam je potřeba.

Asi jsem divná, ale už roky mě budí budík v mobilu, a to tím způsobem, že si ho dám půl hodiny před už kritickým časem, kdy je nejvyšší čas vstávat a pak mi každých 10 min. zvoní. :)) Je to prostě tak, neumím vstávat hned po prvním zazvonění, musím se probouzet postupně... s tím nic neudělám. :)

Po pěkné půlhodince probouzení vyskočím a začíná to... základní hygiena (tam je to ještě v klidu), rychle něco na sebe - nejlepší, když už je to oblečeno a někde se objeví třeba flek, takže všechno nanovo... :) Honem, kam jsem položila mobil, peněženku, klíče a další věci. Nejlépe, když si myslím, že jsem si mobil dala do kapsy a sotva zavřu dveře, už ho hledám a on nikde.. takže opět nahoru, vzít ho a zase ven....

Lepší už to nebude, když jsem to doteď nezměnila.... hlavně ať mi nohy slouží a ještě dlouho zvládám ty chaotické lítačky sem a tam. :) A děti ať se nepomamí. :)

DeV

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Dnešní téma zní:

Ranní chaos aneb Co se u vás děje po ránu?

  • Jak vypadají vaše rána? Máte doma klid, nebo spíš chaos?

Pište, těšíme se na vaše příspěvky. Jedna ze čtenářek za svůj příspěvek získá lahodný pravý zelený čaj Gunpowder od Valdemara Grešíka a květinový diář na rok 2013. Příspěvky posílejte 22. 1. 2013 nejpozději do 14.30 hodin na e-mailovou adresu níže. Ještě upozornění - pokud byste poslala fotku, musí jít (kvůli autorským právům) o vaši fotku a jejím zasláním dáváte redakci souhlas k jejímu bezplatnému uveřejnění v tomto tématu.

ranoran

Reklama