Jako první reagovala na naše téma čtenářka PBD. Ta ranní chaos nezná, protože... ale to už si přečtěte samy v našem prvním příspěvku.

Je to zajímavé, ale po ránu lidé fungují všelijak. Čtenářka PBD prý jako robot...


Dobrý den,

Co je to chaos po ránu? Nic takového neznám...Teda ano, ale jen z vyprávění :)

A proč z vlastní praxe ranní chaos neznám? Hned Vám to stručně a krátce vysvětlím...

Ráno vstanu, mé tělo strojově vykonává vše, co je třeba, ale mozek spinká. :) Tím pádem nemůže vytvářet žádný chaos - funguji víceméně jako robot. :) Dříve mě probíral úlek při pohledu do zrcadla, ale dnes tomu již tak není. Ne že bych zkrásněla - ale můj mozek se stal i vůči tomuto děsu apatický.

Robotí funkce mého tělo přebírá cca kolem 8. hodiny ranní můj mozek - a pak je teprve čas na vytváření zmatků a dělání divných věcí - jako je například vaření překapávané kávy bez kávy, solení kávy, hledání něčeho, co mám přímo na očích, zakopávaní o vlastní nohu nebo pokusy o projití zavřenými dveřmi. V poslední době je „in“ vdechnutí kafe - teda není to nic příjemného a fakt nevím, proč to pořád zkouším. :)

Takže já jsem tvor, co po ránu nezažívá chaos, ale průběžně si ho vytváří po celý zbytek dne -ale nedám se jím pohltit, spíš mě dokáže pobavit - teda hned jak to přestane bolet nebo jak se přestanu topit nějakým pitím... Zmatky, co nebolí - ty mě dovedou zvednout náladu, hned jak si řeknu „jsem to ale stará kráva.“ Přiznávám, někdy se tituluji i peprněji..

Jinak se cítím být vcelku normální... občas. :)

Přeji všem nechaotická rána a pokud možno nechaotické celé dny, týdny, měsíce a roky.. Chaos vytváří stres a stres je na nic, jen kazí náladu - tak je lepší se na něj vyprdnout. :)

Krásný den, dámy a pánové!

PBD

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Dnešní téma: Ranní chaos aneb Co se u vás děje po ránu?

  • Jak vypadají vaše rána? Máte doma klid, nebo spíš chaos?

Jedna ze čtenářek za svůj příspěvek získá lahodný pravý zelený čaj Gunpowder od Valdemara Grešíka a květinový diář na rok 2013. Příspěvky posílejte 22. 1. 2013 nejpozději do 14.30 hodin na e-mailovou adresu níže. Ještě upozornění - pokud byste poslala fotku, musí jít (kvůli autorským právům) o vaši fotku a jejím zasláním dáváte redakci souhlas k jejímu bezplatnému uveřejnění v tomto tématu.

ranoran

Reklama