Chaos v životě nemám ráda

Nejsem příkladem přepečlivé hospodyňky, která musí mít neustále prázdný a čistý dřez, i když opravdový nepořádek nemám ráda asi jako většina žen. Ale když jsem unavená a čeká mě nějaká práce, nejdříve si odpočinu a řeknu si: ,,Však ono to tu chviku počká".

Co ale nemám ráda je chaos v životě. I když to neznamená, že zavrhuji nebo odsuzuji chaotiky, každý jsme nějaký a mnozí za svůj "nedostatek" nemohou. Kdo mně vadí, to jsou lemplové, kteří nedodržují domluvená a důležitá pravidla úmyslně. Napsala jsem, že nemám ráda chaos v životě, a píši vlastně o práci. Takže ještě chvíli budu pokračovat. Mnohem víc než chaotici a lemplové mně v zaměstnání vadili lidé, kteří dokázali využít výsledků práce jiných, vydávat je za své a vyšplhat tak po zádech jiných na vedoucí místa.

Konečně se dostávám k tomu chaosu v životě - už kvůli své nemoci jsem nucena dodržovat určité pravidelné "rituály" a každé vybočení z nich se projeví zhoršením mého stavu.

Ale i dříve, "zaživa", jak označuje svůj stav v době, kdy byli ještě zdraví, řada vozíčkářů, jsem byla ten typ, který nerad mění např. zaměstnání, nechtěla bych se často stěhovat, jezdit příliš často na služební cesty apod. Je to možná i tím, že si s takovým, pro mne chaotickým stylem života, nedokážu představit fungování rodinnéhoživota. Také to bude částečně vychováním a dobou, ve které jsme žili, protože naše děti jsou v tomto směru jiné (aspoň to mé určitě je).
monca13Mončo diky. Díky moc. Musím posmutněle poznamenat, že mejl zíve prázdnotou.

No, co se dá dělat. Vám dávám 300 bodů do VLS a ty, které nic nenapsaly, nedostanou nic.

Pouštíme si tu Beatles "Let it be" pěkně nahlas a s Klárkou, která z nudy vyšívá, koukněte:

 

dupeme do rytmu!

Dnes si píšeme na téma chaos a zmatek.

O tom, co jste zažily

Koho jste zažily

A jak jste to řešily a snášely a vydržely.

Tak Hej Jude!!!

redakce@zena-in.cz

Reklama