Paní móda není letos nijak striktní, co se týká délky vlasů. Nosí se krátké, polodlouhé i dlouhé, jak je komu libo. Zato téměř povinností je účes vzdušný, na pohled lehký a hlavně – s vlasy ležérně sestřiženými do špiček. Na takový účes však potřebujete nejen výborného kadeřníka, ale také správné kosmetické pomůcky ke každodenní úpravě.
Jednou z nich je pěnový vosk Lybar, který lze používat na všechny délky vlasů, u nichž chcete zvýraznit tvar střihu. Pěnový vosk se nanáší ve velmi malém množství buď pomocí dlaní nebo prstů na celý účes nebo na jednotlivé pramínky. Váš účes tak získá potřebou lehkost a vzdušnost. Díky konzistenci přípravku, která je pěnová, se vosk velmi snadno nanáší.
Vosky představují speciální skupinu stylingových přípravků, které se používají na podobné typy účesů jako gely, ale na rozdíl od gelů nezasychají, lze je opakovaně tvarovat během dne a lze pomocí nich tvořit i objem účesu. Vosk v pěnovém provedení má výrazně jednodušší aplikaci než tuhý vosk v kelímku. Vosk z účesu nelze vyčesat, pouze vymýt.
Tip: Lybar vosk HARD se silným tužícím efektem je určen pro intenzivní styling suchých nebo mírně vlhkých vlasů. Vlasy ošetřené voskem lze opakovaně tvarovat do účesu i během dne. Pěnový vosk je obohacen o výtažek BIO-STRUCTURER (výtažek z mořských řas) pro snadnou úpravu vlasů a obsahuje i pravý Carnaubský vosk pro tvarování účesu.

Dalším tipem Lybar pro lepší tvarování účesu je Lybar gel, který slouží k silnějšímu ztužení účesu. Gely představují dnes již běžný přípravek pro modelování účesu nebo jeho detailů. Používají se především na účesy z krátkých vlasů, na pánské účesy nebo na módní účesy ve stylu „chaos“. Pomocí gelu lze účesu dodat tvar, pružnost a lesk. Gel lze aplikovat do mokrých i suchých vlasů.
Lybar gel HARD se silným tužícím efektem je určen k finální úpravě všech typů účesů. Je vhodný pro úpravu suchých i mokrých vlasů. Vlasy po úpravě drží tvar, jsou lesklé, dobře ošetřené. Gel lze z vlasů dobře vymýt i vyčesat. Gel HARD je obohacen o výtažek OLIGOGELIN pro lesklé a pevné vlasy.
Tip: Pokud se chystáte na náročný kreativní účes, vyzkoušejte Lybar gel EXTRA HARD s extra silným tužícím efektem.

V naší aktuální soutěži může jedna z vás vyhrát proměnu u profesionálního kadeřníka a na dalších 9 čtenářek čeká balíček kosmetiky Lybar. Více v rubrice Hrajte a vyhrajte.
Další informace o produktech vlasové kosmetiky najdete na internetové stránce vlasy.lybar.cz.