V této nové kampani mají zákazníci na výběr z edice osmi tradičních českých pohádek pod společným názvem „Pohádky na dobrou noc“. Jde o tituly, které jsou již po generace oblíbené, jako je například Maxipes Fík, Mikeš, Krtkova dobrodružství či Pohádky Boženy Němcové. Každá kniha z této edice speciálně vytvořené pro Albert má minimálně 160 stran. V nabídce jsou také tři zajímavé encyklopedie, které pomohou zvídavým dětem odpovědět na jejich otázky. Kampaň je připravena ve spolupráci a Albatrosem.
5f293e60391a8obrazek.png
„Pohodlná postýlka, tlumené světlo, mámin či tátův hlas a příjemné usínání. Každovečerní rituál, který si většina z nás pamatuje z dětství. Společné čtení se ale začíná pomalu vytrácet. Naší kampaní chceme motivovat rodiče, aby svým dětem na dobrou noc četli. Podle odborníků i pravidelná chvilka takto stráveného času se odrazí na jejich vývoji,“ vysvětluje Renata Zákravská z oddělení marketingu obchodů Albert.

Benefity čtení dětem

Děti si rády pouštějí pohádky v televizi nebo na tabletu, ty ale nedokážou nahradit přítomnost rodiče a pravidelné čtení knížek. Podle odborníků[1] takto strávený společný čas upevňuje vzájemný vztah, rozvíjí dětskou fantazii, soustředění i paměť a podporuje jejich schopnost učit se. Malí posluchači také pochopí, jak číst knihu, tedy směr čtení textu, rozeznají odstavec či kapitolu. Zlepší si komunikační schopnosti a také budou ve škole lépe zvládat češtinu. Dětem můžete číst už před narozením. Výzkumy ukazují, že když na ně rodiče mluví už v prenatálním věku, tak je díky tomu okamžitě po narození poznají.

Průběh kampaně

Za každý nákup v hodnotě nad 200 korun obdrží zákazníci v obchodech Albert jeden bod. Ke startovacím dvěma bodům nasbírají nakupující dalších osm, které pak promění v libovolném obchodě Albert za knížku z nabídky. Další body navíc mohou získat za nákupy partnerských produktů, nebo při platbě kartou VISA. Věrnostní kampaň probíhá v obchodech Albert od 5. srpna a potrvá až do 22. září nebo do vyčerpání zásob.   
5f293e4b29b75obrazek.png

Reklama