Možnost objevovat nová místa a lidi, objevovat svět očima kamarádů-cestovatelů, možnost poznávat jeden druhého, to jsou hlavní témata letošní letní kampaně litrového balení Kofoly.

Srdcem kampaně jsou stránky www.bloudeniskofolou.cz, na kterých naleznete seznam tipů na místa, která určitě stojí za to navštívit. Na tyto stránky můžete také umístit své vlastní oblíbené lokality, a podělit se tak o ně s ostatními. U každého z míst je uvedena přesná poloha, popis, informace v čem je místo zajímavé a také fotografie. Vše je zaneseno do přehledné mapy. Návštěvníci si svá místa mohou vzájemně hodnotit a sdělovat vlastní zážitky. Za první měsíc kampaně se zde objevilo téměř 500 různých tipů.

Vytvořte si vlastní etiketu

Asi největším lákadlem je ale možnost mít své vlastní místo otištěné na etiketě Kofoly Litrovky. V průběhu léta bude postupně vybráno několik stovek návštěvníky zadaných míst, která pak budou otištěna na etiketách. Prvních 300 míst už bylo vybráno v průběhu července a lahve s nimi se objevují v běžném prodeji právě v těchto dnech.