Čerpací stanice Shell se snaží svým zákazníkům cestování co nejvíce zpříjemnit. Jedním z pilířů této snahy je i jejich věrnostní program Shell ClubSmart, který je na českém trhu již dlouhých 20 let. Zákazníci mohou sbírat věrnostní body a vyměňovat je za slevy či atraktivní odměny.

Jak to funguje?

  • Nejprve se musíte přihlásit do programu Shell ClubSmart. Stačí si vyžádat kartu na kterékoliv čerpací stanici Shell a zaregistrovat ji online. Začít sbírat věrnostní body tak můžete již při první návštěvě.
  • Při placení načte obsluha u pokladny vaši Shell ClubSmart kartu.
  • Body získáváte nejen za tankování (1 bod za každý litr paliv Shell FuelSave, 2 body za litr paliv Shell V-Power a 3 body za litr paliva Shell V-Power Racing 100), použití mycí linky, ale také za každých 25 korun nákupu v obchodě včetně rychlého občerstvení.
  • Nově také můžete body získat i za nákup služeb partnerských společností, jako je booking.com a rentalcars.com. Stačí se na jejich weby přihlásit přes stránku Shell ClubSmart.
  • Věrnostní kartu není nutné nosit fyzicky u sebe, je možné také používat její digitální podobu v mobilní aplikaci Shell.
  • Nasbírané body měníte za odměny a výhody. Můžete si například vybrat z katalogu odměn (katalog), nově je možné body vyměnit za slevu na nákup v obchodě na čerpací stanici Shell.


Sbíráním věrnostních bodů to ovšem nekončí. Shell ClubSmart přináší svým členům také unikátní novinku v podobě asistenčních služeb. Pravidelní zákazníci čerpacích stanic Shell získávají možnost pomoci na cestách v nejčastějších nepříjemných situacích – výměnu pneumatiky při defektu, dobití baterie, odčerpání nesprávně natankovaného paliva, dovoz paliva při jeho nedostatku nebo právní asistence. Jedinou podmínkou pro využití kterékoliv asistenční služby je přitom získání alespoň jednoho Shell ClubSmart bodu v předcházejícím měsíci. Toť vše!

Reklama