Naším hlavním cílem je spokojené miminko a tím i spokojený rodič. Jsme si vědomi toho, že určitá období dětského věku jsou pro rodiče náročná. Chybějící spánek, neustálá rodičovská pozornost, kterou děťátko potřebuje, a k tomu běžné každodenní starosti a povinnosti, které se prostě „nějak musí zvládnout“.
5cfe1bd74218aobrazek.png

Naší snahou je rodičům usnadnit každodenní péči o děti a umožnit jim tak s nimi strávit více času. Zejména na jaře a v létě, kdy je sezóna dovolených a cestování v plném proudu, jsou hotové příkrmy velkou úsporou času. Tak si i rodiče mohou odpočinout a vydat se svými malými objeviteli na nové výpravy za dalšími zážitky a dobrodružstvím!
5cfe1bf75c785obrazek.png
Některé příkrmy jsou určené k přímé spotřebě, a není potřeba je nijak upravovat, jiné stačí krátce ohřát a zasloužená bašta je na světě! Zejména po procházce či výletu na čerstvém vzduchu, kdy na děti přichází velký hlad, je hotové jídlo velkou výhodou. Navíc skýtá příležitost na odpočinek i nás, rodičů, pokud Váš objevitel po vydatném jídle spokojeně usne.

Kvalita a bezpečnost výrobků je pro Alete na 1. místě. Jde přece o to nejcennější – naše děti! Proto Alete na složení výrobků neustále pracuje. Většinu našich výrobků vyrábíme v BIO kvalitě, v tomto roce budeme zaměňovat původní receptury za nové s ohledem na snižování množství cukru.
5cfe1be167bfbobrazek.png

Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá. Budeme proto rádi, pokud s námi budete vaše zkušenosti a zážitky sdílet e-mailem na alete@emco.cz nebo na facebook.com/aleteczsk, kde pro vás mimo jiné připravujeme spoustu zábavy a soutěží o ceny.

Reklama