5f27d19f56ad3obrazek.png
Při výčtu těchto rizik a představě, kolik nejrůznějších přípravků je k jejich ošetření potřeba, pak někteří lidé dokonce odmítají vláčet s sebou ještě lékárničku. Díky moderním multifunkčním přípravkům ale plnohodnotná a praktická výbava lékárničky téměř nic neváží a nezabírá prostor.

K základnímu vybavení cestovních lékárniček patří sterilní obvazy, pružné obinadlo, náplasti, nůžky, desinfekce a několik dalších drobností. S ideální výbavou vám poradí v každé lékárně. Dobře poučený lékárník pak také pro běžné využití na dovolené či na výletě doporučí doplnit obsah lékárničky o univerzální hojivý přípravek, který je možné použít na ošetření nejrůznějších odřenin, škrábanců, malých řezných ran, popálenin, puchýřů, ale také jím zklidnit pokožku po přílišném slunění nebo poštípání hmyzem.

Tip: Jak na ošetření drobných ran se dozvíte zde.  
5f27d1ab33bcaobrazek.png

Takovým univerzálním hojivým přípravkem, který nahradí celou řadu jiných, je L-MESITRAN® SOFT. Vysoce účinný gel na bázi lékařského medu a dalších přírodních látek hojí rány ve všech fázích a je vhodný pro celou rodinu, od novorozenců až pro seniory. Účinné složení gelu napomáhá hojivému procesu okamžitě po ošetření. L-MESITRAN® SOFT je protizánětlivý, antimikrobiální, má čistící účinek a stimuluje tkáňový růst. Jde tedy použít v nejrůznějších situacích, aniž byste potřebovali další pomůcky.

Jedná se o přípravek pro takzvané vlhké hojení ran, kdy se na ráně netvoří strup, který obvykle přilne k obvazu či náplasti a způsobuje poraněnému další bolest. Bonusem je jeho příjemná medová vůně. 

L-MESITRAN® SOFT seženete v praktickém 15gramovém balení, které se spolehlivě vejde do každé lékárničky. Na delší dovolenou se můžete vybavit balením o obsahu 50 gramů. Přesvědčte se o jeho hojivých vlastnostech sami a vyzkoušejte ho na vlastní kůži. Přípravek je k dostání v kamenných i internetových lékárnách nebo přímo na webu L-Mesitran.cz.


5f27d1ba23ff7obrazek.pngL-Mesitran Soft je zdravotnický prostředek třídy IIb. CE 0481. Pečlivě si přečtěte návod k použití.
5f27d1e94ab79obrazek.png

Reklama