Vyrážíme na výlet či dovolenou

S přípravami na dovolenou se opět vynořuje klasická nerudovská otázka. S obavami, abychom byli připraveni na očekávatelné i neočekávatelné situace se snažíme naše zavazadlo „nafouknout“ ještě o několik litrů nad limit. Přitom velikost prostoru, které zabírá kosmetika, bývá alarmující. Díky Vaší dm však můžete tento problém elegantně vyřešit.

dm si uvědomuje cestovní nadšení většiny českých rodin. Na dovolenou většinou vyrážíme do blízkých i vzdálených koutů světa a těšíme se na zasloužený odpočinek. Ať už jedeme kamkoli, vždy si s sebou bereme alespoň nejnutnější kosmetické produkty. Jenže - i ty nejzákladnější výrobky zabírají tolik drahocenného místa.

Zde přichází s radou a pomocí dm a nabízí svým zákazníkům atraktivní výrobky v cestovním balení. Díky minivzorkům dm privátních značek si tak nemusíte dělat starosti s prostorem. Sprchové gely, šampóny, kondicionéry, pleťovou kosmetiku, tělová mléka, ale i krémy na ruce či na obličej. To vše seženete v dm v cestovním balení.

Produkty v minibalení však slouží nejen cestujícím zákazníkům, ale také těm, kteří chtějí daný produkt prostě vyzkoušet, zda se osvědčí. Produkty v minibalení se nachází napříč všemi dm privátními značkami a svou šíří přesvědčují zákazníky. Není třeba se nikterak omezovat, v malé velikosti seženeme jak přírodní kosmetiku, tak dětské ubrousky. dm nezapomíná ani na antibakteriální přípravky nebo depilační krémy. Navíc se tyto produkty vyznačují velmi příznivou cenou, což je v případě nákupu před dovolenou více než atraktivní.

Vybrané výrobky dm privátní značky v cestovní velikosti:

  • Sundance mléko na opalování, 50 ml, 34,90 Kč
  • alverde mléko na opalování, 50 ml, 109 Kč
  • alverde sprchovný gel, 50 ml, 19,90 Kč
  • Balea jemný čistící gel, 20 ml, 19,90 Kč
  • Balea hygienické čistící ubrousky, 10 ks, 17,90 Kč
  • Balea krém proti vráskám s Q10, 5 ml, 19,90 Kč
  • Balea šampon pro objem vlasů, 50 ml, 19,90 Kč
  • Dontodent dětská zubní pasta, 20 ml, 11,90 Kč
  • Balea gel na holení s aloe vera, 75 ml, 39,90 Kč

DM

...a mnohé další k dostání ve Vaší dm.

Po zabalení všech nezbytností Vám již nic nebrání v tom vyrazit na dovolenou. dm Vám pomohla snížit objem Vašeho zavazadla. Na Vás je to ostatní. Přejeme šťastnou cestu i příjemný pobyt. Ať se vydaří podle Vašich přání.

Reklama