Chystáte se na dovolenou v Antarktidě nebo jen na zimní výlet pod stan a nevíte, jaký spacák si pořídit? Potřebujete kvalitní boty na přechod Alp? Sháníte horské kolo?

Nevíte, kam vyrazit na svatební cestu? Vybuchl vám plán na víkend a netušíte, kam se vydat? Přemýšlíte, co ukázat návštěvě z ciziny?

Ráda cestujete a chcete se ostatním pochlubit, kde jste byla? Máte fotky? Chtěla byste doporučit ostatním Ženám-in zajímavý výlet?

Pro vás pro všechny otevíráme Cestovatelský blbník!

 

Fotky, příběhy, doporučení a návrhy, otázky a náměty k diskusi – to vše nám posílejte na adresu redakce@zena-in.cz pod označením Cestovatelský blbník! Pokud se rozhodneme váš příspěvek uveřejnit, můžete od nás získat cenu!

A nezapomeňte, že cestovatelská kategorie je i ve Velké letní soutěži! Takže za uveřejněný příspěvek můžete získat i body!

Kromě vašich příspěvků se v Cestovatelském blbníku setkáte i s příběhy a radami zkušených cestovatelů a s rozhovory s nimi!

Zajímá vás cestování? Čtěte!

 

 

A co pro vás připravujeme? Vyprávění z Peru (fotky v dnešním článku jsou malým závdavkem :))! Tak se těšte a pište, ženy-in!

 

 

 

 

 

 

 

Reklama