Milé čtenářky, mám pro vás zajímavou soutěž. Protože rubrika Cestování si o takovou soutěž přímo říká, rozhodl jsem se zapojit vás trochu akčněji. V magazínu se tak budou Cestovatelské soutěže objevovat docela pravidelně, ale nebude to pro vás úplně jednoduché. První tuto soutěž jsem nazval: Poznejte město. Nejprve ale...

Co můžete vyhrát?

Ceny budou celkem tři. Půjde o krásné cestopisy z nakladatelství JOTA. Tři soutěžící dostanou obě tyto knihy.

A jak na to?

Níže v tomto článku najdete tři fotografie ze známých měst a městeček v České republice. V průběhu tohoto týdne (1. až 5. března 2010) se objeví další čtyři novinky nebo články s fotografiemi. Fotek bude tedy celkem patnáct. Abyste měli šanci na výhru, musíte jedno toto místo v naší zemi najít a vyfotit se zde.

Města jsem vybral tak, aby byla rozeseta po celé republice, tedy aby bylo dostupné všem alespoň jedno.

Napovídání v diskuzi povoleno! Jde hlavně o zábavu a také o to vyrazit ven a zacestovat si trochu. Losovat budu ze všech účastníků, kteří se vyfotí na správném místě.

K výhře stačí vyfotit se jen na jednom z celkového počtu patnácti míst!

Kam máte fotky vkládat?

Své fotky z místa - musíte na nich být vidět (stát v popředí snímku, třeba od hlavy k pasu) - vkládejte vždy do diskuze pod článkem, ve kterém jsou originální fotky vyvěšeny. Ke své fotce napište, v jaké městě jste ji pořídili.
Soutěž ukončím po víkendu - tedy v pondělí 8. března 2010 v 10.00 hodin - do té doby máte šanci vkládat soutěžní fota! Výsledky vyhlásím pravděpodobně ve středu 10. března.

Diskvalifikovány budou zjevné fotomontáže.

První tři vzorové snímky

cestovatelská soutěž
Autor: Linda Wimmerová

cestovatelská soutěž
Autor: Hačislav

cestovatelská soutěž
Autor: Eva Soukupová

Jak vložit fotku do diskuze?

Zmenšete fotografii na šířku 460 dpi, klikněte v přidávání příspěvků na červeně zakroužkovanou ikonku (viz obrázek níže) a postupujte dále podle instrukcí, které se objeví.

Jak vložit fotku do diskuze

PŘEJI HODNĚ ŠTĚSTÍ PŘI HLEDÁNÍ A KRÁSNÝ VÝLET NA CÍLOVÉ MÍSTO!

Reklama