Holčičí role dlouho nesedla čtenářce s nickem Snížek, která dokonce zkoušela čůrat ve stoje jako kluci...

Vidím, dámy, že to čůrání ve stoje je pro vás obzvláště lákavé:-))


Role ženy mi jako dítěti nesedla,přesto že jsem musela nosit sukýnky,šatičky a zástěrky.Než jsem šla do školy,kamarádila jsem se jen s klukama.Byla s nima větší zábava a cítila jsem se s nima dobře.Snad to bylo tím,že když jsem se narodila,byla jsem jediná holka na pokoji.Kluci i to čůrání měli líp vykoumané,jednou jsem to taky zkoušela vestoje,počůrala jsem si punčocháčky a dostala od mamky přes hubu.Časem mi nezbylo než se smířit s tím,že těžko kluky přeperu,i když jsem se o to pokoušela opakovaně,mají to holt lepší,jsou silnější.Nikdy jsem nechtěla změnit pohlaví,ale klukům je líp a rozumím jim víc než holkám,nejsou tak složití.Holčičí kamarádství málokdy vydrží,kluci bývají přímější,teda někteří které znám.Snila jsem o tom,být chlapem,koupila bych si obytný přívěs,jezdila po světě a fotila tamní život,taková cesta kolem světa,to by bylo ono!Měla bych spoustu zážitků i peněz a byla bych svobodná a nezávislá,fantastická představa.Všechno svoje bych měla sebou,nic by mi nechybělo.Hlavně bych nemusela denně pomáhat rodičům na vesnici na poli a nikdo by mne do ničeho nenutil,nádherná představa.Při usínání jsem snila a potom jsem měla cestovatelské sny a zažívala bezva dobrodružství.Vždycky jsem chtěla děti,takže rodina by cestovala se mnou v obytném přívěsu po celém světě.Snění je krásné,ale život je o něčem jiném,tak žiju v domku a pečuju o rodinu a rodinný krb.Cestování v dnešní době s jednosměrnýma cestovkama a přírodníma katastrofama už taky není až tak romantické jako kdysi v mých představách.Tak,milé ženy,držme se při zemi a važme si toho co máme!

SNÍŽEK

Text neprošel redakční úpravou


Dnes si povídáme na téma: KDYBYCH BYLA CHLAP, tak bych byla... Jaké byste byly vy, milé čtenářky a co byste si v chlapském těle vyzkoušely jako první? Byly byste romantičky, proutníci nebo galantní lovci?
Myslíte, že být mužem má oproti ženství velké výhody, nebo byste s pány za nic na světě neměnily? A proč?
O tom všem si dnes povídáme a své příspěvky mi můžete posílat na e-mail: redakce@zena-in.cz

Vítězka nejlepšího příspěvku získá román Patricie Cornwellové SCARPETTOVÁ (viz. foto níže) a vlasovou kosmetiku značky Pantene.

scarpettova