Také se ráda vracíte ke knize, která se vám skutečně líbila? Já se přiznám, že mám doma několik takových knížek, ke kterým se vracím stejně jako věrný pes ke svému pánovi.

 

Vracet se ke knihám, či na místa, která nás okouzlila, je přirozené. Člověk si pamatuje, kde mu bylo fajn, nebo jaká kniha ho dokázala odtrhnout od šedé reality, a rád si zopakuje pocity, které ho zahřejí u srdíčka

 

A víte, že takovéto příjemné pocity si můžete navodit i na vašem magazínu Žena-in.cz? V hluboké historii na vás totiž čekají články dávno zapomenuté... Tiše spí a trpělivě vyčkávají, než si je některá z vás otevře a opět přečte.

 

Vy, které na magazín Žena-in.cz chodíte pravidelně, už jistě víte, že do kolonky Hledej stačí napsat název článku, nebo jen hledaná slova a jako zázrakem se můžete ocitnout ve větách, které byly napsány například před pěti lety.

 

Vy, které jste tu nové, milé čtenářky, a nemáte s vyhledáváním článků žádné zkušenosti, si dobře přečtěte tento článek. Třeba vám pomůže najít to, co právě hledáte.

 

Jak najít to, co hledám?

Zkuste například do kolonky Hledej zadat slovo pes.

 

Zobrazí se vám všechny články, které toto slovo obsahují. Ale pozor! Nepřehlédněte zadané datum, určující, od kdy do kdy se dané slovo má vyhledávat!

 

Pokud do první kolonky „od data“ napíšete  1. 1. 2000 a do kolonky „do data“ vypíšete datum dnešní, vyhledávač vám najde všechny články obsahující toto slovo, které kdy na Ženě-in.cz vyšly.

 

Mrkněme se teď společně do historie Žena-in.cz a probuďme společně pár článků, na které už možná všichni dávno zapomněli.....


Hledané slovo PES:

Náš pes kouše – vyšlo 2. 1. 2000
Psí sex aneb Jak zvládá pes celoživotní půst? – vyšlo 21. 1. 2000
Dokonalá psí pomsta – vyšlo 12. 1. 2000

 

Hledané slovo NENÁVIST:

Analogie rozchodu – vyšlo 26. 5. 2000
Pravé peklo – vyšlo 10. 3. 2004

 

Hledané slovo SEX:
Být, či nebýt nevěrní? – vyšlo 26. 6. 2000
Velký, nebo malý penis? – vyšlo 4. 7. 2000
Jak se zrodil kondom? – vyšlo 4. 1. 2001

 

Hledané slovo LÁSKA:
Láska až za hrob – vyšlo 3. 2. 2000
Láska na inzerát – vyšlo 24. 1. 2000
Milostný trojúhelník - vyšlo 30. 7. 2001

 

Říká se, že někdy je lepší na minulost nemyslet, zapomenout na ni, vymazat ji z paměti. Věřím však, že hledání minulosti na Žena-in.cz v nikom z vás takové pocity neprobudí. Ba naopak.... Možná narazíte na článek, o kterém jste ani netušila, že tu čeká - tiše ukrytý v závěji historie a možná právě tento článek vám pomůže, rozesměje, nebo vás dokonce rozpláče....

 

Věřte, že každé vaší emoce si ceníme. Je totiž důkazem toho, že vás naše práce oslovuje a dokáže ve vás vzbudit zájem....
Takže, ještě jednou díky za to, že jste a že nás čtete...

 

Za redakci 

Reklama