V sortimentu společnosti Babypoint lze kromě cestovní postýlky vybrat i další pomocníky na cesty

babypointNení tomu náhodou, že léto automaticky spojujeme s časem dovolených. Vždyť které jiné roční období nabízí tolik možností, jak se svými blízkými strávit volný čas. Kvůli teplému počasí při troše štěstí nemusíme jezdit do zahraničí a můžeme strávit pohodovou letní dovolenou i u nás. Nikomu však léto nebrání vyjet do zahraničí k moři, za aktivní turistikou do hor či za poznáváním měst a tamní kultury. Možností je nepřeberně, od výběru místa, přes volbu dopravy až po způsob ubytování. Možná si však říkáte, že s malým miminkem tolik možností nemáte. Částečně můžete mít sice pravdu, ale dnešní doba již nabízí takové možnosti, že ani cestování s malými dětmi, které třeba samy ještě ani nechodí, není žádný problém. Vyrazit můžete nejen do hotelu, ale klidně i pod stan.
Výrobci dětského zboží nabízejí řadu produktů, které společně strávený čas mimo domov rodinám s malými dětmi usnadňují a zpříjemňují. Jedním z takových „pomocníků“ je bezpochyby cestovní postýlka, která, jak se dále přesvědčíme, nemusí sloužit pouze ke spánku. Lze vybírat z méně i více propracovaných variant. Postýlka by měla být dobře skladná a lehká, aby byla snadno přenosná, bytelná a bezpečná, nemělo by jí chybět závěsné lůžko, které rodičům usnadní ohýbání se pro malé miminko. Ideální jsou rovněž kolečka na jedné straně postýlky, díky nimž je možné s postýlkou bez obtíží manipulovat po místnosti. Větší děti i jejich rodiče ocení boční otvor na zip, stačí, když rodiče v průběhu spánku otvor rozepnou, a dítě pak za nimi po vyspinkání samo a s radostí přicupitá.

Postýlka Sally vyřeší problém se spinkáním, přebalování, oblékáním i hraním si

babypointV sortimentu společnosti Babypoint najdete jak postýlky se základním vybavením, které se hodí do prostředí stanu či chaty, tak luxusně vybavené modely. Jednou z těch nadstandardně řešených je cestovní postýlka Sally s rozměry lůžka 120x60 cm a nosností 15 kg. Postýlka je kromě do dvou úrovní polohovatelného závěsného lůžka s možností zešikmení polohy vybavena také přebalovacím pultíkem s kapsou či hrazdou s hračkami. Neobvyklým a zároveň velmi užitečným doplňkem postýlky jsou rolety na bočních síťovaných stranách. Nastane-li čas spánku, stačí na bocích roletu spustit a interiér postýlky se rázem promění do příjemného přítmí. S postýlkou Sally tak již nemusíte řešit místo, kde miminko přespí, kde ho přebalíte, po vykoupání obléknete či kde si jen bude spokojeně hrát.

Skladný a dobře přenosný může být i kočárek

babypointDalším nezbytným doplňkem každé rodiny s malými dětmi je bezpochyby kočárek. Sportovně založeným rodinám doporučujeme hledat kočárek, který je konstruován přesně pro tyto účely, tedy pro běh, pro jízdu na kolečkových bruslích, či pro časté procházky po nerovných površích. Takovéto kočárky by měly mít speciálně řešenou, dobře odpruženou a lehkou, nejčastěji aluminiovou konstrukci. Hledáte-li však kočárek na krátké vzdálenosti a spíše operativní přemisťování na rovných a hladkých površích, pak se určitě zaměřte na kočárky typu golfové hole. Golfky se vyznačují extrémní skladností a snadnou mobilitou, jsou vhodné pro děti, které již samy hačají. Ideálně se hodí pro klidné letní procházky např. po babypointpřímořských promenádách či pro brouzdání po městě.

Standardem modelu X-lander XS, rovněž od Babypointu, jsou tři nastavitelné úrovně výšky rukojetí, plynulé polohování opěrky zad, 5tibodové bezpečnostní pásy, dvě úrovně polohování opěrky nožiček, nánožník, odepínací madélko, košík a kapsy na drobné předměty, přední otočná kola s aretací a brzdy na zadních kolečkách. Golfové hole X-lander XS jsou určeny pro děti ve věku od 6 měsíců a uvezou až 15 kg vážící ratolesti. K modelu je navíc možné ve zcela stejném či k dekoru se hodícím odstínu dokoupit několik doplňků: příjemnou deku o rozměrech 100 x 150 cm, originální slunečník či nápojový držák. Dalšími volitelnými doplňky ke kočárku X-lander XS jsou moskytiéra a v dešti nepostradatelná pláštěnka.

Praktický vak pro aktivní rodiče malých miminek

babypointChystáte-li se na aktivnější turistiku, která vyžaduje nošení miminka, pak pro děti vážící až 9 kg můžete vyzkoušet praktický vak X-lander X-carrier. Sportovně a přitom elegantně řešený vak má polstrované ramenní popruhy s nastavitelnou délkou, praktickou připínací kapucu a 2 pozice pro nošení dětí. V průběhu prvních 4 měsíců výrobce doporučuje miminko nosit čelem k rodiči, od 5. měsíce pak můžete začít s usazením k rodiči zády. Dítě tak bude moci spokojeně pozorovat svět kolem sebe.

Veškeré informace o sortimentu společnosti Babypoint najdete na proměněných a vylepšených webových stránkách www.babypoint.eu i na www.x-lander.cz.

Reklama