Výsledkem jsou nejkvalitnější výrobky, které získávají pravidelná ocenění v prestižních evropských crash testech. Nyní přichází BeSafe s novou inovativní autosedačkou BeSafe Stretch, která opět posouvá hranice bezpečnosti dětí při cestování autem. Špičkové skandinávské produkty dodává na český trh firma Babypoint.

s1.jpg

Nová autosedačka BeSafe Stretch je unikátní v tom, že umožňuje cestovat proti směru jízdy i větším a starším dětem. Nespočet testů a statistik dopravních nehod totiž prokázalo, že cestování dětí v autosedačce proti směru jízdy mnohonásobně navyšuje bezpečnost při potenciální dopravní nehodě. Podle výrobců je tlak na záda a krk dítěte pětkrát větší při cestování po směru jízdy, než když jede v autosedačce umístěné proti směru jízdy. Po směru jízdy hrozí dítěti také větší riziko zranění od nárazu do předního sedadla a od střepin skla z oken.

s2.jpg

BeSafe Stretch je přizpůsobena dětem přibližně od půl roku do 7 let - schválena je do výšky 125 cm a váhy 36 kg. Nebojte se ale, že bezpečnost jde v tomto případě na úkor pohodlí. Výrobci mysleli i na komfort malých cestovatelů, BeSafe Stretch nabízí největší prostor na nohy dítěte ze všech momentálně prodávaných autosedaček. Sami ho podle preferencí můžete nastavit. Vedle prostoru pro nohy si sám cestovatel zvolí nastavení sklonu sedačky, který lze libovolně přizpůsobovat. Když bude vaše děcko chtít, může si v sedačce téměř i poležet. Přizpůsobit do několika poloh jde i opěrka hlavy.

s3.jpg

Maximální bezpečnost a pohodlí podtrhuje moderní design sedačky a úžasné materiály, ze které je BeSafe Stretch vyrobena. Konstrukce obsahuje jen minimum plastů, navíc žádné v namáhaném místě, a naopak hodně hliníku. Výplň sedačky tvoří především pěna EPP. Díky této kombinaci materiálů je sedačka lehká a s váhou pouhých 9 kg ji snadno přeinstalujete z jednoho auta do druhého. Materiály, ze kterých je sedačka vyrobena, zaručují vysokou odolnost a životnost až patnáct let. Velice praktické a snadné je také umístění sedačky do automobilu pomocí bezpečnostních pásů.

s4.jpg

Firma BeSafe je celosvětový přeborník v bezpečnosti cestování dětí v automobilech. Každoročně posouvá bezpečnostní prvky svých výrobků a reaguje na stále vyšší intenzitu dopravy, nárůst počtu automobilů i požadavky na rychlost. Mnoho z nás má bohužel zkušenost s tím, že autonehoda může při cestách přijít zcela nenadále a zdaleka za ni nemusíme být zodpovědni my. Bohužel či bohudík bylo už mnohokrát prokázáno, že v bezpečném voze dokážou výrobky BeSafe zachránit lidský život. Výrobky norské značky BeSafe získaly nejlepší hodnocení bezpečnosti v historii prestižních testů ADAC, Folksam a dalších. Nová autosedačka BeSafe Stretch na úspěšnou tradici nejen navazuje, ale ještě úroveň bezpečnosti posouvá. V interních crash testech své předchůdce o několik bodů předčila a prošla také extrémně náročným švédským testem bezpečnosti Plus Test. Samozřejmostí je schválení sedačky dle aktuální normy i-Size.

s5.jpg

Pro více informací navštivte:

Reklama