takové řešení zvolila naše čtenářka Pavča po odbarvovacím procesu. Z černé se chtěla (na přání manžela ) vrátit ke své původní světlé barvě, ale narazila na nezkušenou kadeřnici. Jak to dopadlo, už asi tušíte, ale rozhodně si přečtěte víc

Jako každá žena tak i já chci mít krásný účes, proto chodím ke kadeřnici. Ale bohužel už mám za sebou dvě nepříjemné návštěvy. Od malička jsem měla špinavý blond v 15ti jsem chtěla udělat změnu a jít do tmava, zvolila jsem tedy černou, změna byla obrovská a dá se říct že mi to s ní slušelo víc.

8let jsem tuto barvu udržovala změna měla přijít, až když můj už tehdy manžel viděl mé fotky z dětsví a říkal, ta světlá barva ti ale slušela a chtěl ze mě mít blondýnku. Asi týden mě do toho přemlouval, než jsem kývla, ale sama jsem si do odbarvování netroufla, tak jsem navštívila jedno kadeřnictví, kam jsem ale jít neměla.

Slečna zdálo se jako by zrovna vyšla ze školy, mi řekla, že to nebude žádný problém a vrhla se na první odbarvování a tak mi to udělala v ten den 3 krát za sebou. Já se v tom nevyznala, tak jsem jí nechala dělat svojí práci. Po půldenním strávením tam u ní jsem odcházela se žlutou hlavou. Měla jsem s ní domluvený termín za další dva dny, kdy mi to měla opět zesvětlit. Jenže k ní už jsem nikdy nedošla, cestou z kadeřníka jsem si hned koupila čepici.

Moje hlava vypadala hrozně, ale to by nebylo to nejhorší, na druhý den jsem se vzbudila jako každé ráno jsem šla udělat ranní hygienu a dostala jsem šok na hlavě na pravé straně jsem měla 5ti centimetrovou lysinu, vlasy na dotek byly jak silikon, bála jsem se učesat ať mi neodpadne i celý zbytek mých dlouhých vlasů po ramena. Celé dopoledne jsem probulela doma a proklínala onu ..........

Manžel, jak dorazil domů z práce, na mě vytáhl svůj strojek na vlasy, kterým ho stříhám. Sjel mě úplně dohola, byla jsem nešťastná a dávala jsem to za vinu( jak jinak) jemu. Přes internet jsem si objednala paruku samozdřejmě v černé barvě.

Trvalo dlouho než mi vlasy dorostly, ale už jsem si je barvit nezačala nechala jsem si původní barvu. A můj druhý zážitek Jednoho dne před narozeninovou oslavou, jsem se k jedné vydala, abych vypadala suprovně, ale bohužel to dopadlo úplně jinak. Termín jsem si telefonicky domluvila a po práci jsem si to tam s dobrou náladou trajdala. Kadeřnice měla salon ve své vile, bylo mi tam vždy příjemně a cítila jsem se tam útulně. Jako vždy mě mile pozdravil, nabídla kafíčko.

Jelikož tam měla ještě zákaznici, posadila jsem se a čítala no spíš přetáčela stránky časáku a čekala až příjdu na řadu. Jak nastal můj čas, jako obvyjkle jsem se posadila k umyvadlu, ona mi umyla vlasy a šla jsem se posadit na křesýlko před zrcadlo. Poptala se mě, jak chci ostříhat  a já jsem jí řekla  jako pokaždé. Odpověděla  zkrátit maximálně o dva až tři centimetry? Asi už tušíte, jak to dopadlo. Kadeřnice stříhala a stříhala a já, protože moc ráda chodím se nechat stříhat, tak občas i zavřu oči, když jsem je otevřela, dostala jsem šok. Milá paní kadeřnice mně konečky jen nezkrátila, nevím, na co v tu chvíli myslela, ale ostříhala mě nakrátko.

Když jsem k ní přišla, tak jsem měla vlasy pod ramena a po její návštěvě jsem měla na hlavě mikádo. V tu chvíli jsem myslela, že ji zabiju, a to doslova. Co víc mám psát, přečkala jsem ještě fénování, které mimochodem mám také moc ráda, nejradši bych se nechala fénovat pořád a s brekem jsem odcházela domů. Opravdu, slova lítala na všechny strany a já proplakala několik dní, než jsem se smířila s tím, že budu muset počkat, než mně vlasy dorostou.

Od té doby jsem už u žádné zní nikdy nebyla.

Pavča

Milá Pavčo, vy teda máte na kadeřnice pech. Po takových zkušenostech bych se k žádné další už také nehrnula. Ale to jsou ty situace, kdy jste měla účes reklamovat. Hlavně v tom prvním případě, kdy vám úplně spálila vlasy.

Text nebyl redakčně upraven

A co vy, milé ženy-in. Také se s námi podělíte o své zážitky z kadeřnictví?

Už vám někdy „zvrzali“účes? Našla jste odvahu kadeřnici říct, že jste nespokojená? Reklamovala jste někdy špatně odvedenou práci?

Co vám zkazili? Střih, barvu, nebo trvalou? Jak dlouho trvalo, než jste dala vlasy zase do pořádku?

Napište nám o svých zkušenostech, pošlete třeba fotku svého účesu na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama