Umělé jezero se klikatí kolem budovy Burj Khalifa a zasahuje do nákupního centra Dubai Mall. Součástí jezera je i velkolepá fontána s mnoha chrliči vody, které utvářejí různé tvary. Fontána pak v pravidelných intervalech za zvuku vybraných písní v kombinaci s efektním nasvícením do rytmů známých melodií „zpívá a tančí“. Je to krásné! Díky tomu, že jsme seděli na terase v restauraci a měli fontánu přímo před sebou, dívala jsem se z vrchu na tuto nádhernou podívanou.
5a4ccc3c91c86obrazek.jpg

Časy jednotlivých vodních show

  • Odpolední show 13.00 a 13.30, každý den kromě pátků
  • 13.30 a 14.00 jen pátky
  • Večerní show 18.00 – 23.00, každou půl hodinu, každý den

Měla jsem během večeře v restauraci možnost vidět několik show, každé bylo trochu jiné, fontána tančila své tanečky, voda stříkala k nebesům a v pozadí toho všeho se tyčila osvětlená Burj Khalifa. Opravdu krásné. Podívejte se na mé video z části jedné této podívané.

To vše bylo propojeno se skvělým jídlem, restauraci Ab Del Wahab opravdu můžu doporučit. Pokud byste sem šli, udělejte si raději dopředu rezervaci. Stojí to za to, zážitek s fontánou slibuje krásný a romantický večer!
5a4cd1a0dc86eobrazek.jpg


Můj tip:
Zážitek z největší tančící fontány na světě si můžete vychutnat i z malé loďky. Ta vás zaveze velmi blízko, budete mít pocit, že je fontána na dosah, že jste její součástí. Jakmile vypukne vodní a světelná show Dubai Fountain, budete mít tuto skvělou podívanou jako na dlani. Lístky si můžete koupit na místě nebo na webech http://tower-tickets.com/dubai-fountain-lake-ride-tickets/

5a4cd3ca2afacobrazek.jpg
Vodní a světelná show Dubai Fountain:

  • Choreografie tančící fontány na motivy arabské i světové hudby
  • Osvětlení - 6 000 světel a 25 barevných reflektorů
  • Trysky vychrlí téměř 85 000 litrů vody do výšky až 150 metrů
  • Více najdete zde

Moje články:


Zajímavé stránky:

Instagram: Klara_Blog_Cestovani

Facebook: www.facebook.com/klarablogcestovani

Uložit

Uložit

Uložit