Své oblíbené mužské hrdiny přizvala na pomoc čtenářka s přezdívkou enka1, aby vyjádřila, jakým by chtěla býti mužem… tedy jen pokud by k ní byl osud krutý:-)


Tak nevím, proč dnes vlastně píšu. Mám v sobě tu ženu, spíš pidiženu, nějak zakódovanou. Přestože jsem klukem v nejútlejším dětství chtěla být - kluci nedostávali jako dárky panenky a kočárky, ale Merkury a já taky chtěla moc „šroufovat“. Dokonce jsem si jako pětiletá vymínila na spartakiádním cvičení červené trenkolacláčky,kdežto holčičky měly zelené.
Už vůbec nechci psát o tom jak bych na ženy chtěla působit. Nebudu těm chudinkám (mužům) tady psát žádné taháky. Ať si namáhají mozečky sami, když nás chtějí  ;-).
Přesto, kdyby osud ke mně byl krutý a já měla být mužem chtěla bych být: Vinnetouem - protože jsem stejně čestná a ušlechtilá
D´Artagnanem - protože jsem stejně statečná a šermovala bych jak divá
Nemem - protože toužím vlastnit Nautilus
Indiana Jonesem - protože ten, jako já, nemá chybu
Chuckem Norrisem - nesmrtelnost má své výhody
a Enákem - protože nikdo jiný si nevzal lepší ženu

Hezký den           

enka1

Text neprošel redakční úpravou


Dnes si povídáme na téma: KDYBYCH BYLA CHLAP, tak bych byla...

  • Jaké byste byly vy, milé čtenářky a co byste si v chlapském těle vyzkoušely jako první? Byly byste romantičky, proutníci nebo galantní lovci?
  • Myslíte, že být mužem má oproti ženství velké výhody, nebo byste s pány za nic na světě neměnily? A proč?

O tom všem si dnes povídáme a své příspěvky mi můžete posílat na e-mail:redakce@zena-in.cz

Vítězka nejlepšího příspěvku získá román Patricie Cornwellové SCARPETTOVÁ (viz. foto níže) a vlasovou kosmetiku značky Pantene.

scarpettova

Reklama