Čestlice se stanou místem konání Mistrovství ČR v jízdě na tobogánu. Jediný závod v jízdě na atrakci v aquaparku v České republice

Již tuto sobotu 5. května se v aquaparku v Čestlicích uskuteční druhý ročník Mistrovství České republiky v jízdě na tobogánu. Akce je v letošním roce spojena se čtvrtou oslavou narozenin Aquapalace Praha. Návštěvníci se tak mohou těšit nejen na závodní klání, ale také na bohatý doprovodný program. Moderátorského mikrofonu se tentokrát ujmou Leoš Mareš, Lucie Vašíková a Martin Boháč. Netradiční závod je rozdělen do čtyř kategorií a zájemci se mohou registrovat na webových stránkách www.aquapalace.cz nebo na místě v den akce. Do programu je zařazena také módní přehlídka, taneční vystoupení, aquazorbing i vystoupení kouzelníka a balónkáře nebo zápasy v čokoládě a barmanská show. Děti do 150 cm mají vstup pouze za korunu.

mares

Po závodech zasloužená narozeninová oslava včetně sladkého dortu

Mistrovství odstartuje v 11 hodin dopoledne registrací soutěžících. Samotné závody začínají ve 12 hodin a končí v 16 hodin. Od 17 hodin proběhne slavnostní nakrojení narozeninového dortu Leošem Marešem a samotné vyhlášení vítězů a předání cen je plánované na 17:30. Poté program pokračuje after party pro všechny soutěžící i návštěvníky.

Kategorie

1)   Děti od 8 do 12 let

2)   Soutěžící od 13 do 16 let

3)   Muži nad 17 let

4)   Ženy nad 17 let

cestlice

cestl

 

Praktické informace – kudy k nám:

Snadno a rychle se do Aquapalace Praha dostanete Aquabusem. Tato linka jezdí denně zdarma na trase Opatov (zastávka metra „C“) – Aquapalace Praha a zpět. Kapacita aquabusu je 45 míst. Pokud pojedete autem, najdete podrobný popis cesty na www.aquapalace.cz. Parkování je pro návštěvníky zdarma.

redakční zdroje

Reklama