O revolučním kosmetickém přístroji Face-Up!, který slouží k léčbě a prevenci akné v dospívání i v dospělosti. Jen během prvního roku od uvedení na trh si jej oblíbilo 30 tisíc uživatelů po celém světě. Používá ho i thajská miss.
5bed57b826b52obrazek.jpg

3 silová pole, 2 univerzity, 1 řešení
Na desetiletém vývoji revolučního kosmetického přístroje Face-Up! spolupracovali čeští vědci z Vysokého učení technického v Brně, Biofyzikálního ústavu AV a lékaři a technici z lékařské fakulty Karlovy univerzity v Plzni.

kol2.jpg

Použitím stovek miniaturních cívek objevili způsob, jak lze využít impulzní magnetické pole v oblasti hlavy, aniž by mělo vliv na lidské zdraví. Zjistili, že kombinace tří silových polí – impulzního magnetického, světelného a tepelného – výrazně urychluje metabolismus kožních buněk a pomáhá zlepšit vlastnosti kůže.

Nejen že tlumí produkci kožního mazu, zrychluje také hydrataci pokožky, zvyšuje její pružnost a vyrovnává nerovnosti pleti. Vědci nyní zkoumají, jak tuto revoluční metodu dále využít. V budoucnu by mohla pomáhat k redukci celulitidy a podkožního tuku, k léčbě lupénky nebo k podpoře růstu vlasů.

“Po dvaceti letech mám pleť bez akné. Ani si neumíte představit, jakou mám radost.”

– Monika Matějíčková

Krásná a zdravá pleť? Stačí 10 minut denně
Zapomeňte na tuny makeupu, drahé kosmetické přípravky nebo kúry s nejistým výsledkem. Používání přístroje Face-Up! je jednoduché, bezbolestné a řeší příčinu problému. Používejte jej deset minut denně, ať už během vašeho oblíbeného seriálu nebo odpovídání na maily.

Přístroj má ergonomický tvar, takže vám padne do ruky. Stačí jej zapojit do elektřiny a přejíždět vybranou oblast pokožky. Výrazné zlepšení stavu pleti zaznamenáte již po několika dnech používání.

Více infornací najdete na stránkách www.face-up.cz

Zdroj: www.face-up.cz

produktkrabka.jpg