Kurzy anglického jazyka pod hlavičkou Helen Doron English, které se v Česku těší rostoucí oblibě, se mohou pochlubit vysokou úspěšností studentů v rámci celosvětově uznávaných cambridgeských zkoušek. Helen Doron English je nejdéle působícím řetězcem škol angličtiny pro děti na tuzemském trhu.  

Helen Doron English

Během letošního jara skládalo v Česku testy sestavené Cambridgeskou univerzitou 785 studentů jazykových kurzů Helen Doron English. Účast v testech není povinná, přesto se k nim přihlásila asi třetina studentů splňujících předpoklady pro složení zkoušky. Už po několikáté dopadli účastníci kurzů Helen Doron English z České republiky u ústních zkoušek o 20 procent lépe, než ostatní studenti z celého světa. 

„Rok od roku sledujeme, že roste počet našich žáků, kteří se účastní cambridgeských zkoušek. Rodiče i děti chápou tyto zkoušky jako samozřejmou součást studia našich kurzů a hlásí se k testům automaticky,“ říká Marek Halfar, Master Franchisor Helen Doron English pro Českou republiku.

Helen Doron English

Česká výuková místa Helen Doron English mají ještě jedno prvenství. Ke cambridgeským zkouškám se hlásí ve srovnání s celou Evropou největší počet studentů.

Zájem o cambridgeské testy mezi studenty Helen Doron English bude mít za následek jednu novinku. „Ve všech městech po celé České republice, kde se vyučuje metodou Helen Doron English, chceme otevřít přípravné kurzy. Po jejich absolvování budou studenti připraveni vykonat Cambridge zkoušky s ještě lepším výsledkem. Přípravné kurzy plánujeme na příští školní rok,“ uvádí Lucie Bechná, Centre Exams Manager pro Helen Doron English v České republice.

Helen Doron English

Společnost ANGLIČTINA pro DĚTI s.r.o., která stojí za kurzy Helen Doron English v Česku, je od roku 2013 autorizovaným testovacím centrem Cambridge English Language Assessment.  Každoročně přivádí několik set studentů k absolvování těchto prestižních mezinárodních zkoušek. Od roku 2013 testy absolvovalo celkem 2317 účastníků.

http://helendoron.cz/

Reklama