64426df1897d7obrazek.png

Co může pro udržitelnou budoucnost udělat každý z nás?
Obavy z rostoucích nákladů energií jsou pro všechny z nás velmi aktuální téma. Občas může být těžké chovat se maximálně zodpovědně každý den, ale ukazuje se, že cesta k udržitelnějšímu životu nemusí být složitá. Electrolux vám tuto cestu nyní dokáže navíc maximálně usnadnit.

Seznamte se s nejúspornějšími spotřebiči Electrolux s označením EcoLine, které šetří přírodu i vaše peníze a pomohou vám zvolit efektivní řešení.

64426e394125aobrazek.pngJaké výhody přináší spotřebiče Electrolux EcoLine?
Kritéria pro výběr spotřebičů s označením EcoLine jsou přísná a zaručují energetickou úsporu ve své třídě. Kromě péče o prádlo můžete vybírat i z celé řady kuchyňských spotřebičů, které zahrnují trouby a chladničky.

Proč jsou udržitelné inovace v domácnosti tak důležité?

  • Umožňují zdravé a udržitelné vaření a šetří čas a energii.
  • Udržují potraviny déle čerstvé a zamezují jejich zbytečnému plýtvání.
  • Při péči o prádlo pomáhají šetřit vodu i energii a prodlužují životnost vašeho oblečení.

Multifunkční parní trouby Electrolux označené EcoLine zachovají v surovinách minerály i vitamíny a pečením nebo vařením v páře připravíte zdravé pokrmy plné chuti. Navíc spotřebujete až o 20 % méně energie. Pokrmy se pomocí páry připravují při nižší teplotě rychleji a efektivněji než suchým horkým vzduchem.
Regenerace (ohřev pokrmů pomocí páry) zajistí, že ohřívané jídlo bude chutnat jako právě uvařené a zamezíte tak zbytečnému plýtvání.
Čištění párou navíc přináší úsporu až 95 % energie oproti pyrolytickému čištění.

64426e305fb96blobid0.png

Úsporné Electrolux chladničky EcoLine šetří nejen spotřebu energie, ale napomáhají díky funkcím ColdSense a Cooling 360 nebo speciální zásuvce FreenZone snížit plýtvání potravinami až o 20 %. Ecometr je navíc praktický průvodce a ukazatel pro ideální nastavení teplot s minimalizaci spotřeby energie. U některých modelů je také vnitřní prostor vyroben ze 70 % recyklovaného plastu.

64426e02d5d95obrazek.png

Vytvořte si domov podle vašich představ. Vyberte si nyní v akci CASHBACK Electrolux spotřebiče ohleduplné k přírodě a získejte peníze zpět.

Akce platí od 1. 5. do 30. 6. 2023.

Více informací najdete na stránkách Electrolux ZDE

Vše se dozvíte také ve videu

Reklama