Cesta po stopách princezny Roselly. Zachraň zpívající princeznu z ostrova a prožij skvělá dobrodružství ve světě exotických zvířátek!

 

V zoologických zahradách prožijí děti s rodiči pohádkový den plný zábavných her, setkání s pohádkovými i zvířecími přáteli a spoustu legrace. Můžete se také těšit na premiéru nového filmového příběhu Barbie z ostrova, ve kterém se Barbie poprvé představí jako zpívající princezna Rosella. To vše prožijete se zvířátky v zoologických zahradách.

 

Barbie z ostrova a její zvířecí kamarádi se na Vás těší v těchto dnech:

 

 

V neděli  07. října 2007, 11–18 hodin v ZOO Praha.

 

Kdo je princezna Rosella?

Když se malá Rosella jednoho dne probudila, zjistila, že loď, na které cestovala, ztroskotala a ona se ocitla docela sama na pustém ostrově. Ujala se jí milá zvířátka, která na ostrově žila. Tehdy jí bylo 6 let. Rosella si zvířátka oblíbila a brzy se naučila všemu, co pro život s nimi potřebovala. Dokonce rozuměla i jejich řeči. Když jí bylo 16 let, objevil se na ostrově princ z daleké země. Rosella se do prince zamilovala. I jeho srdce se rozbušilo, jakmile nádhernou dívku uviděl, a rozhodl se, že si ji odveze do své země a pomůže jí pátrat po její tajemné minulosti.

 

DVD Barbie jako Princezna z ostrova

Hlavní roli princezny Roselly v novém filmu ztvárnila panenka Barbie. Její filmový kostým, krásné romantické šaty, připomínají krásu a barevnost všeho živého na ostrově, kde Rosella žije. Večery na pustém ostrově jsou jiné než ve městech, všude je hluboké ticho a slyšet je jen šumění moře a tajemné zvuky noční džungle. Film vychází na dvd s českým dabingem.

 

Zábavné hry pro děti a rodiče

V zoologických zahradách se můžete setkat s princeznou Rosellou, princem i jejich zvířecími kamarády. Můžeš plnit zábavné úkoly, naučit se spoustu nového a vyzkoušet si život na pustém ostrově. Můžeš zpívat, vytvořit si vlastní masku, zjistíš, jestli máš větší sílu než slon, zda dokážeš šplhat jako opice nebo jestli máš chutě jako mlsný medvídek. Jsi moudřejší než sova? Rychlejší než klokan? To vše i spoustu dalšího zjistíš na zábavné cestě za záchranou princezny Roselly.

 

Více informací na: www.m-ocean.cz/barbiezostrova

 

Chcete vyhrát krásný balíček s Barbie v hodnotě 1 000,- Kč od od značky Mattel? Pak se zapojte do soutěže ZDE! 

Reklama