Bohémská Paříž
5f4fa77383e0fobrazek.png

Spojte dohromady nejslavnější pařížská místa díky nádhernému panoramatickému modelu LEGO® Architecture Paříž (21044). S touto sadou postavíte všechna ikonická místa jednoho z nejromantičtějších měst světa – impozantní Vítězný oblouk, bulvár Champs-Elysées, výškovou budovu Tour Montparnasse, pavilon Grand Palais, slavný Louvre i dominantu Paříže, Eiffelovu věž.

Velkoměsto s vůní sakury
5f4fa791033a5obrazek.png

Stavebnice LEGO® Architecture Tokio (21051) obsahuje všechny kultovní stavby japonské metropole od nejvyšší samostatně stojící věže na světě Tokyo Skytree, Tokijské věže, školy Mode Gauken Cocoon Tower a výstavního centra Tokyo Big Sight. Najdete v ní také park Chidorigafuchi plný typických sakur, klasickou pagodu a křižovatku Shibuya.
Řada LEGO® Architecture je inspirována těmi nejkrásnějšími městy a světovými památkami. Tato kolekce byla vytvořena pro všechny, kteří milují cestování, architekturu a historii. Vzpomínejte při stavění na své zážitky z cest nebo si s detailním modelem z kostiček LEGO® představte svou vysněnou dovolenou. Součástí každé sady je brožurka, ve které najdete informace o designérovi, architektuře daného města a historii každé budovy.

Dubaj, město budoucnosti
5f4fa72358833obrazek.png
Dubaj se může pochlubit nejpozoruhodnějšími budovami na světě, které věrně zachycuje model LEGO® Architecture Dubaj (21052). Stavebnice obsahuje model mrakodrapu Burdž Chalífa, který je od svého postavení v roce 2010 nejvyšší budovou na světě, dále 7hvězdičkový hotel Burdž al-Arab, hotel Jumeirah Emirates Towers Hotel, ale také model Dubajské fontány a mimořádné rozhledny Dubajský rám.

Srdce Británie
5f4fa75013f6bobrazek.png
Oslavte architektonickou rozmanitost města Londýn a vydejte se na procházku po městě nad Temží s tímto
detailním modelem. Se sadou LEGO® Architecture Londýn (21034) postavíte Národní galerii, Nelsonův sloup, vyhlídkové kolo Londýnské oko, věž Big Ben a slavný most Tower Bridge. Na toulky Londýnem z kostiček LEGO® navíc nebudete potřebovat pláštěnku.

Pro více informací navštivte LEGO.cz
5f4fa6e54179eobrazek.png

Reklama