Issey Miyake je osobnost, jejíž představy a vize o ještě krásnější přírodě zapříčinily v roce 1992 vznik jeho první vůně. Jak sám říká: „Nejkrásnější a nejčistší vůně na světě je vůně vody na ženské kůži.”

L´Eau d´Issey je nezaměnitelná vůně, která si vás nevědomky podmaní a očaruje svou měkkostí. dJako kaskáda emocí, jako krystalicky čistá voda se nám otevírá dávkou svěžesti, která je stejně tak vodní, jako rostlinná. Je naprosto novým vyjádřením přírody.

Její jméno zní “Eau”, jinak též francouzsky voda. Jasná, transparentní, smyslná, a přesto koncentrovaná. Její čerstvost vyzařuje teplo, které podtrhuje její velkorysý závoj. L´Eau d´Issey překvapí. Přitahuje. Fascinuje.

 

Příběh flakonu.

Tato kapka se stala i předlohou flakonu nové L´Eau d´Issey Pure. Štíhlý, kuželovitý, ikonický tvar můžeme nazvat dnes již podpisem známého flakonu L´Eau d´Issey. Struktura flakonu L´Eau d´Issey Pure si vypůjčila jeho hlavní vytříbené rysy.

Je tu však jeden detail, který je od sebe odlišuje. Krystalická koule, která zdobí vrchol L´Eau d´Issey se přesunula na dno lahve L´Eau d´Issey Pure. Za tímto uměleckým záměrem stojí americký designer Todd Bacher. Tato změna vyjadřuje návrat k přírodě prostřednictvím pokory.

„L´Eau d´Issey je to, co není žádná jiná vůně. L´Eau d´Issey evokuje ryzí jednoduchost a čistotu, která se nachází v bezprostřední existenci myšlenky o vodě samotné. Pro L´Eau d´Issey Pure věřím, že se nám podařilo zachytit její nejzákladnější, nejniternější obraz – kapku,“ říká designer Todd Bacher.

 

L´Eau d´Issey Pure, silný smyslový zážitek.

Vytvoření L´Eau d´Issey Pure bylo svěřeno mistrovi parfémového oboru Dominique Ropionovi. Olfaktoricky ji můžeme popsat jako květinovo-vodně-dřevitou vůni.

g

HLAVA

V první chvíli se zhluboka nadechněte vody..

  • Ambergris (Ambra)
  • Maritima – Exkluzivní IFF molekula evokující studené čisté vody

TĚLO

S výdechem se potopte do závoje bělostných květin..

  • Lilly of the valley (Konvalinka)
  • Jasmine sambac (Jasmín arabský)
  • Rose Damascena (Růže z damašku)

ZÁKLAD

Na konec se ponořte do sametově hebkého kašmíru..

  • Cashmeran – Exkluzivní IFF molekula s náznakem pižma a dřeva

Informativní cena:

L´EAU D´ISSEY PURE EDP 30 ML                    1.490,-

L´EAU D´ISSEY PURE EDP 50 ML                    2.350,-

L´EAU D´ISSEY PURE EDP 90 ML                    2.990,-

 

Dostupnost:

K dispozici od července/srpna 2016 ve všech parfumeriích.

Reklama