Česnek byl ve starověku považován za posvátnou rostlinu. A to nejen díky jeho léčivým a posilujícím účinkům, ale zejména pro jeho bohaté využití v kuchyni. Své uplatnění našel v nejednom pokrmu, kterému dodal ten pravý šmrnc.

podravkaČesnek - zdravotní zázrak a nezbytné ochucovadlo v jednom nesmí chybět v žádné kuchyni. Často ale podléhá rychlé zkáze, protože je náročný na skladování a univerzální rada, aby vydržel, jednoduše neexistuje. Značka dochucovadel Podravka přináší řešení díky nové příchuti Podravka s Česnekem. S ní skvěle dochutíte maso, ryby, omáčky, pomazánky a mnohá další jídla, do kterých běžně přidáváte česnek.  Jemná chuť a vůně česneku vykouzlí z vašeho jídla delikátní pochoutku.

Podravka s Česnekem se jistě hned zařadí mezi nepostradatelné pomocníky ve vaší kuchyni. Stačí ji přidat do jídla 5 minut před dokončením vaření a jídlo bude aromatičtější a chutnější. Kromě novinky Podravka s Česnekem můžete sáhnout i po variantě Podravka přísada do jídel či dalších ochucených variantách, které jsou v praktickém uzavíratelném obalu a vystačí na cca 33 porcí.

Podravka s Česnekem 100g, cena 22,90 Kč.

www.jenomvar.cz

www.podravka-eschop.cz

Reklama