asdasdas.jpg
Foto: Profimedia

„Pepe Majeský mi zavolal, že by chtěl složit písničku ve stylu Tony Awards, a já si uvědomil, že by mě to bavilo. Úvod do každého přímého přenosu je zásadní,“ říká autor úvodní písničky Ondřej G. Brzobohatý. „Budeme mít velikej opening. Rozhodli jsme se konečně začínat opravdu ve velkém stylu. Natočili jsme klip, který by se měl prolnout do Fóra Karlín,“ popisuje Ondřej Sokol a Aleš Háma pokračuje: „Úkolem této úvodní písně je rozplakat všechny interprety české populární hudby, kteří budou v sobotu v sále. Myslím, že se nám to povede.“ „I kdyby se nám to nepovedlo, tak ta hudba je tak dobrá, že i když bude hrát jen ta hudba, tak to bude dobré,“ směje se Tereza Pergnerová.

Ales-Hama-a-Ondra-Sokol-60.jpg
Foto: TV Nova
 
Na galavečeru vystoupí hvězdy české popmusic Ewa Farna, Marek Ztracený, Mirai, Olympic, Jiří Korn, Dara Rolins, Vojtěch Dyk, Lucie s Filharmonií Hradec Králové, Vojtaano & Fast Food Orchestra a Monika Absolonová. Diváci se ale mohou těšit na celou řadu známých osobností z různých oborů.

Ceny odevzdají anebo na šedesátiletou historii ankety zavzpomínají například Leoš Mareš, Libor Bouček, Jan Koller, Jakub Štáfek, lovci z vědomostního pořadu Na lovu, Lucie Borhyová, Rey Koranteng, Daniel Hůlka, Dalibor Janda, Ben Cristovao, Peter Dvorský, Eva Urbanová.

Mnoho známých tváří bude sedět tradičně i v publiku. „Český slavík jsou prestižní ceny a slavičí jubileum si zaslouží velkolepou oslavu. Jsem rád, že se nám podařilo pozvat největší osobnosti nejen z kulturního světa. Velmi si vážím toho, že přijdou olympijští vítězové Bára Špotáková a Ester Ledecká, herecké legendy Jiřina Bohdalová nebo Karel Roden a vlastně každý, kdo na Slavíku vystoupí, patří ke špičce ve svém oboru,“ prozrazuje kreativní producent a režisér Pepe Majeský.

Ondra-Sokol-a-Ales-Hama.jpg
Foto: TV Nova

Zdroj: TV Nova

Reklama