Děkujeme za další příspěvek a názor na dnešní muzikálové téma. Proč se čtenářce s nickem Kobližka nelíbí muzikály?

Tak nevím, asi jsem zaspala dobu, nebo tomu nerozumím, ale já muzikálům nefandím. Mám opravdu pocit, že je „přemuzikálováno“. Dneska se prostě udělá muzikál ze všeho.

Já jsem před dvěma roky byla u nás v divadle. Moc jsem se těšila na mého milovaného RADÚZE A MAHULENU. Jen jsem si špatně přečetla program, čekala jsem na krásný text Julia Zeyera, ale najednou jsem si uvědomila, že se v představení nějak moc zpívá....no ano, on to byl muzikál. Pro mě to bylo velké zklamání. Samozřejmě, že některé písničky z muzikálů se mi líbí, jako třeba „Poslední tango v Paříži“, kterou zpívá H.Křížková a J.Korn, to je prostě pěvecký koncert. Co bych mohla vidět pořád, je klasika „My fair lady“ a Hello Dolly“. To jsou takové perly a je mi jedno, jestli to je muzikál, nebo opereta.

Já vím, že v muzikálech jsou úžasné výpravy a kostýmy, ale já si nemůžu pomoci, mám pocit, že český muzikál je jeden velký byznys, parta pořád stejných lidí, jistota dlouhodobého angažmá pro učinkující.....je to prostě taková továrna na peníze. Za sebe říkám, muzikál NE

Jinak fandím kultuře a třeba se někdy v divadle setkáme.

Kobližka.

Děkuji za názor a jsem ráda, že fandíte alespoň divadlu

Jak jste na tom se vztahem k muzikálům vy, milé ženy-in? Máte na ně stejný názor jako kobližka, nebo se vám nelíbí z jiného důvodu? Byla jste někdy na muzikálu a odešla zklamaná?

Nebo jste naopak muzikálová fanynka a tento žánr se vám líbí? Který muzikál je vaším nejoblíbenějším. Jaký muzikál byste chtěla vidět? Napište nám a můžete vyhrát lístky

redakce@zena-in.cz

 

Reklama