V sobotu 2. března proběhlo v Praze jubilejní 20. vyhlašování českých filmových cen Český lev. Večerem vtipně a netradičně provedl herec a moderátor Jan Budař.

Jak už to při každém slavnostním večeru bývá, i tentokrát nechyběl bohatý raut s barem. Hosté mohli v pražské Lucerně ochutnat nejrůznější delikatesy z vegetariánské kuchyně. Největší tlačenice však nastala u baru irské whiskey Jameson, která se stala během večírku velmi populárním artiklem. Propojení whiskey Jameson a filmu nemělo v České republice včera svůj debut. Jameson je s filmem spojován již řadu let. Další šanci máte - v průběhu filmového festivalu v Karlových Varech, kde hned vedle hotelu Thermal vyroste komfortní Jameson Festival Lounge, nabitý kvalitními drinky a skvělou hudbou.

Mezi hosty, kteří poctili Jameson bar svou návštěvou, se objevili například půvabná herečka Míša Maurerová, modelka Linda Bartošová, hudební skladatel Varhan Orchestrovič Bauer, herec a režisér Milan Šteindler, herečka Andrea Kerestešová, moderátorka Nikol Moravcová nebo moderátor Petr Vojnar ve stylu James Deana - prohlédněte si naše fotky!

Vychutnejte si i vy Jameson whiskey v čisté podobě nebo formou lahodného drinku Jameson Ginger (se zázvorovou limonádou). Jameson se pije s nadhledem.

www.jameson.cz

lev

lev

lev

lev

lev

lev

lev

(TZ)

Reklama