Dara Rolins
Dara Rolins je jedna z žen, která by mohla v československých vodách převzít pomyslnou korunku krásy estetické plastické medicíny. Vše začalo zmenšením nosu, následovalo zvětšení prsou silikonovými implantáty, zvětšení rtů, botox a liposukce. Nos si musela nechat upravit několikrát, protože to po první operaci nebylo úplně ono. Sama říká, že není ideální ani dnes, ale že už snahu vzdala.


Foto: Profimedia

Simona Krainová
I když Simona Krainová říká, že jsou plastické operace soukromou věcí, prý stejně jako menstruace, o těch jejích se můžeme ale dozvědět ledacos. Sama přiznala botox, se kterým to prý nepřehání. Rty doplňuje kyselinou hyaluronovou, i přes to, že je má od přírody plné, protože s věkem ztrácí elasticitu. Simona si na rozdíl od některých svých kolegyň, operace platí. Tedy alespoň ty, o kterých nechce, aby se v médiích psalo. Veřejně známou věcí ale je to, že má upravená ňadra.


Foto: Profimedia

Iva Kubelková
Ivu Kubelkovou trápila malá mimická vráska, jak jí sama říká „mračivka“. Tu si nechala spravit botoxem. Zatím to vypadá, že kromě neinvazivních operací modelka a moderátorka žádné jiné plastické zákroky nemá. Před několika lety však navštívila MUDr. Měšťáka, aby ji zmenšil poprsí. Ten ji ale poslal domů, aby se prý Iva vyspala a vše si rozmyslela. K zákroku nakonec nedošlo.


Foto: Profimedia

Alice Bendová
Herečka, která je považována za českou sex bombu, se plastických zákroků také rozhodně nebojí. Tři roky před čtyřicítkou se společně se svou kolegyní Ivou Kubelkovou rozhodla pro neinvazivní omlazení pleti, ale už mají obě dvě za sebou i botox. Do čela si minulý rok nechala aplikovat mezonitě. V minulých letech pak absolvovala liposukci tuku, který se jí ukládal nad jizvou po císařských řezech, operaci váčků pod očima, odstranění pocení botoxem, liposukci vnějších stehen, zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou. Operaci prsou, o které se v médiích spekulovalo, odmítá přiznat a tvrdí, že jsou prsa přírodní.


Foto: Profimedia

Anife Ismet Vyskočilová
Anife o svých prsou říkala, že vypadá jako kojná ze sirotčince. Proto si je nechala zmenšit a upravit. Teď je prý naprosto spokojená, ulevilo se i jejím zádům, ve kterých má několik šroubů. Zmenšit si kromě jiného nechala i prsní dvorce, které měla podle svých slov obrovské, a stále se zvětšovaly. Jinak jako téměř všechny české celebrity holduje botoxu, ostatní přednosti jsou ale přírodní. 

Foto: Profimedia

Zdena Studénková
Herečka Zdena Studénková se plastických operací nebojí. Sama prošla aplikací botoxu do okolí rtů, omlazení rtů kyselinou hyaluronovou, přiznala i operaci víček, redukci pocení botoxem a spekuluje se i o vytažení prsou. Vše prý dělá hlavně kvůli sobě, hned v druhé řadě ale i kvůli o 17 let mladšímu příteli.

Foto: Profimedia

Reklama