Zpestřete si Velikonoce něčím netradičním. Například trochou řeckého slunce v podobě Metaxa Grande Fine. Ta si na letošní rok navíc připravila malé překvapení, k lahvi získáte speciální obtisky na vajíčka.

Metaxa

Design porcelánové lahve Metaxa Grande Fine vznikl již v 60. letech a je inspirovaný řeckým lidovým uměním. Odráží se v něm tradice, řemeslo a zručnost řeckých výrobců. Jelikož řecká lidová malba, hodně připomíná tu naši českou velikonoční, inspirovalo to Metaxu k propojení designu Grande Fine s oblíbenou českou tradicí, zdobení velikonočních vajíček a vznikla tak speciální edice obtisků.  Od 1. do 15. dubna tak dostanete k nákupu na bottlesandstories.cz ke každé lahvi Metaxa Grande Fine set dvanácti obtisků ve třech různých variantách.

Metaxa Grande Fine

Metaxa

Metaxa Grande Fine v sobě spojuje zralé vinné destiláty a aromatická muškátová vína z ostrova Samos. Zraje patnáct let ve vypalovaných dubových sudech, které jí dávají jemně kouřový nádech, který oslazují tóny koření, sušeného ovoce, květin a medu. Skvěle chutná samotná nebo na ledu.

Velikonoční lahev s obtisky na vajíčka zakoupíte například na www.bottlesandstories.cz

Cena je 839 Kč, lahev 0,7l