V pražském Průmyslovém paláci proběhlo o víkendu vyhlášení výsledků nezávislé kadeřnické soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards. Titul Kadeřník roku 2013 získal Jan Balcařík z Bomton Studií.

Slavnostní Galavečer se nesl v duchu moderního předávání „kadeřnických Oscarů“. Hosté u kulatých stolů měli možnost sledovat představení vlasových trendů Essential Looks na jaro/léto 2014 od Schwarzkopf Professional, které hýřilo barvami a technickou propracovaností jednotlivých účesů.

Kadeřník roku

Svoji tvorbu v rámci vlastních velkolepých vlasových show představili významní kadeřníci Jana Burdová a Michal Zapoměl. Jana Burdová, loňská vítězka Kadeřníka roku, vystoupila s úchvatnou show pod názvem Individuality. Michal Zapoměl, ambassador značky Essensity, ve své show RoaR přenesl hosty večera do divoké džungle plné zářících barev. Současně s vyhlášením nového Kadeřníka roku vstoupila Jana Burdová do kadeřnické Síně Slávy, to díky jejím třem vítězstvím hlavního titulu Kadeřníka roku v letech 2008, 2009, 2011.

kadeřník roku

Večerem provázela známá slovenská moderátorka Adéla Banášová. Slavnostního Galavečeru se zúčastnilo kromě významných světových kadeřníků i několik známých osobností, jako Jitka Schneiderová, Gabriela Kratochvílová, Bára Basiková, či Mahulena Bočanová.

Kadeřník roku

Reklama