Letí to jako voda.... Není tomu tak dávno, co jsme vybírali naši první českou superstar, a už abychom si žhavili mobily na další výběr.

SuperStar roku 2005 začíná a s ní přicházejí i úplné novinky.

 

Asi tou hlavní novinkou je složení poroty. Loni na soutěžící chrlili často jedovaté poznámky Ondřej Hejma, Milan Herman, Gabriela Osvaldová a Ondřej Soukup. V druhém pokračování jedné z nejúspěšnějších soutěží vůbec se dvě jména porotců mění.

Hejmu a Hermana vystřídali na lavici porotců Michal Horáček (předseda poroty) a Eduard Kleza. Zda budou stejně jedovatí a arogantní ukáže čas.

(I když jak se zdá po prvním díle nové SuperStar - nebudou si brát servítky stejně jako jejich předchůdci, ovšem chybět nebude ani značná dávka humoru.)

 

Druhou neméně malou novinkou je změna moderátora. Zatímco Laďka Něrgešová se na nás bude i nadále z televizní obrazovky neděli co neděli usmívat, Ondru Brzobohatého vystřídal Petr Holík.

Získá si i Petr tolik obdivovatelek a fanynek jako Ondra? Hezký obličej, milý úsměv... Něco mi říká, že –náctileté se o Petrovu popularitu bezpochyby postarají.

 

Těm pozornějším z Vás jistě neunikla i novinka, co se grafiky týče.

Za každým soutěžícím se nově zobrazuje název města, ze kterého pochází, a čekají nás i zcela nové doprovodné programy.

 

Těšit se můžeme ale nejen z nové grafické podoby, nýbrž v novém kabátě nás čeká i finálový večer. Zda se novinky ubírají tím správným směrem a zda pro soutěž budou přínosem, je na zvážení každého z vás.

 

A jaké další novinky nás v soutěži ještě čekají?

- z konkurzů vzešlo cca 120 soutěžících. V Divadle Komedie z nich 11. a 12. 12. 2004 porota vybrala 60 semifinalistů
- finálová Top10 se rozšířila na Top12 
- v 1. finálovém kole vypadnou hned 2 soutěžící
- vysílací epizody se rozšíří o 2 díly. Oproti loňským pěti semifinálovým, bude vysílaných 6 dílů, k finálovému vysílání přibude 1 díl.

 

Na novou superstar si budeme muset počkat až do finálového večera, který proběhne 12. června 2005. Kdo bude novou českou superstar? Bude i druhý díl soutěže úspěšný stejně jako ten první? Na zodpovězení těchto otázek je ještě dost času, ale diskutovat, tipovat a hádat, jak soutěž dopadne letos, můžeme již dnes.

 

A pokud patříte k těm, které SuperStar rozhodně nenechává klidnými, klikněte ZDE a vrhněte se do víru dohadů, názorů, tipů, radosti a zklamání!

 

Tisková zpráva TV Nova o soutěži Česko hledá SuperStar

85 dívek a 50 mladých mužů úspěšně prošlo prvními konkursy soutěže Česko hledá SuperStar, které proběhly v Ostravě, Praze a Brně. Všech 135 soutěžících se znovu sešlo v Divadle Komedie o druhém prosincovém víkendu.

Úroveň soutěžících je srovnatelná s první sérií. Semifinálová padesátka bude jistě velmi zajímavá,“ říká vedoucí projektu Pavel Zuna.

Porota v Divadle Komedie ve dvou dnech postupně vybere padesátku nejlepších, ze které si své finalisty již zvolí diváci TV Nova pomocí tradičního hlasování.

Na konkurzech jsem poznal několik velmi talentovaných lidí a těším se, až některé z nich uslyším znovu,“ zhodnotil kvality soutěžících nový porotce a hlasový pedagog Eduard Klezla.

Vzhledem k rekordnímu počtu přihlášených byla konkurence v Ostravě, Praze a Brně obrovská a porota mohla pro postup do Divadla Komedie nasadit laťku hodně vysoko.

U poroty nakonec uspěl zhruba jeden ze šedesáti přihlášených,“ dodává mluvčí projektu Adam Kotalík.

Adam Kotalík
tiskový manažer projektu
Česko hledá SuperStar

 

Zdroj: www.nova.cz

 

Reklama