Ewě Farne to na Slavících moc slušelo. Na sebe si vzala výrazný cihlový overal, ve kterém rozhodně nešlo přehlédnout její těhotenské bříško. Horní část outfitu s hlubokým výstřihem byla kožená doplněná výrazným volánem na rameni. Zpěvačka nezapomněla ani roušku ve stejné barvě.

profimedia-0644062084.jpg

Foto: Profimedia

Designérka, publicistka a dula Lilia Khousnoutdinova, partnerka miliardáře Karla Janečka, na udílení hudebních cen dorazila v krásných červených šatech z dílny Liběny Rochové. Ty doplnila výrazným náhrdelníkem a náušnicemi od Českého granátu. Moc jí to slušelo.

profimedia-0644062283.jpg

Foto: Profimedia

Zajímavý model na sobě měla Lucie Bílá. Ta oblékla bílé kalhoty, které doplňoval dlouhý kabátek s vlečkou ve stejné barvě. Na nohou měla zlaté lodičky ladící s výrazným prstenem, který zdobil velký lotosový květ.

profimedia-0644062271-1-.jpg

Foto: Profimedia

Velice krásnou róbu vynesla také bronzová slavice Eva Burešová.  Ta oblékla krásné bílo-stříbrné šaty od návrhářky Beaty Rajské. Spodní část sukně lemoval velký volán a hořejší část ozvláštnily balónové rukávy s volány na ramenou. Opravdu povedený model. Vzadu šaty ještě zdobila dlouhá vlečka. Jen je škoda zbytečného rozparku, který na šatech vůbec nemusel být. Bez něj by podle nás vypadaly ještě o něco lépe.

profimedia-0644020005.jpg

Foto: Profimedia

Český slavík byl plný blyštivých outfitů, ať už šlo o šaty nebo třeba sako Richarda Krajča. Třpyt nepostrádaly ani šaty Marcely Skřivánkové, partnerky Marka Ztraceného, který získal sošku zlatého slavíka. Hořejšek šatů byl posetý flitry a hezky se doplňoval s dlouhou sukní z kontrastního materiálu, která byla doplněna stejnobarevným páskem.

profimedia-0644015456-1-.jpg

Foto: Profimedia

Zpěvačka Olga Lounová na slavnostní večer oblékla asymetrické modré šaty z dílny Blanky Matragi, na kterých byl motiv vody. Celkem zajímavý a poměrně objemný kousek, v kterém Olga vypadala jako éterická bytost, byl doplněn modrými vysokými kozačkami.

profimedia-0644024534.jpg

Foto: Profimedia

Blyštivé šaty měla i zpěvačka a porotkyně show Československo má talent, Marta Jandová. Na Českého slavíka vyrazila ve zlaté róbě na jedno rameno, která se třpytila natolik, že už nebylo potřeba žádných výrazných šperků. I psaníčko Marta zvolila jednoduché béžové bez jakéhokoliv zdobení.

profimedia-0644074432.jpg

Foto: Profimedia

Monika Absolonová nedávno změnila účes a nutno říct, že jí krátké vlasy opravdu sluší. Na Českého slavíka dorazila ve třpytivých stříbrných šatech, které obepínal černý pásek s výraznou přezkou. Outfit pak doplnila visacími stříbrnými náušnicemi. Nejhezčí ozdobou však byl její úsměv, který rozdávala na všechny strany.

profimedia-0644062002.jpg

Foto: Profimedia

Ani Lucie Vondráčková se nevyhnula třpytu. Černé šaty  poseté kamínky, které krásně zvýrazňují siluetu, zpěvačce moc slušely. V černé barvě měla i psaníčko a několik náramků na ruce. Těch bychom ale pár ubrali. Všeho moc škodí.

profimedia-0644021952.jpg

Foto: Profimedia

Zdroje: Autorka článku, Instagramy celebrit

Reklama