Mužské pěvecké hvězdy našeho šoubyznysu přemluvily své většinou už bývalé partnerky, aby jim svěřily společné ratolesti, a vyrazili na dovolenou v duchu filmu S tebou mě baví svět. Jen s nimi pak absolvovali dobrodružnou jízdu na vodě.

Zpěvák Martin Pošta (40) Korzu prozradil, že společně jako parta už takhle jezdí se svými ratolestmi pátý rok.
„Je to ale hlavně kvůli dětem, protože se jim nemůžeme během roku věnovat tak, jak bychom chtěli, a chceme to nějak napravit. Máme z toho slušný pocit zadostiučinění. Letos jeli zase stálí účastníci, moji kamarádi z branže. To znamená Kamil Střihavka, Vilém Čok, Tomáš Trapl nebo Noid," řekl.

K žádnému hororu na prázdninové cestě nedošlo, děti se vrátily, stejně jako muzikanti, domů naprosto v pořádku.
Hráli jsme různé hry, hodně i fotbal, večer jsme dělali táboráky a zpívali při kytaře. Bylo to super," pochvaluje si Martin Pošta. On sám má dvě děti, Žanetku a Matěje, ale každé dítě s jinou ženou. Naštěstí je s jejich maminkami kamarád a má jejich plnou důvěru, takže vyrazit na vodu nebyl žádný problém. Letos vzal s sebou osmiletou dceru Žanetku, která byla nejmladší účastnicí výpravy.

Martin tvrdí, že starat se o děti pro něj není žádný problém, a klidně by mohl být mužem domácnosti. Zastal by prý absolutně všechno.

Já uvařím, uklidím i vyperu, myslím, že by mě hned tak něco v domácnosti nepřekvapilo," prohlásil Martin Pošta. V současné době je zpěvák, který patří k zakládajícím členům skupiny Laura a její tygři, jedním z nejžádanějších muzikálových zpěváků. Zpívá například v divadle Ta Fantastika, na pražské Broadwayi a v Hudebním divadle Karlín.
 
zdroj: Korzo
Reklama