Foto: redakce/spodní prádlo: judisch_fraulein

Spodní prádlo podle osobnosti 
Se spodním prádlem na míru se sice za poslední dobu roztrhl pytel, ne všechny švadlenky sázejí na originalitu. To se však netýká Kristýny, která šije spodní prádlo podle typu osobnosti. Preferuje osobní setkání, aby si o člověku udělala svou představu, ale zajímá ji také, co posloucháte. Hudbu poté často poslouchá právě při navrhování spodního prádla. Výsledná práce je pak odrazem toho, jak o vás smýšlí. Jestliže spíše patříte k osobám se sklonem k melancholii, je možné, že dostanete spodní prádlo, které vypadá jako z renezančního obrazu. Dámy prožívající veselé období a jsou přívalem pozitivní energie, zřejmě obdrží zářivé barvy. Smyslnost a emancipace si pak zaslouží tmavší látku s krajkou. Pokud máte o výsledek strach, třeba z důvodů použitých barev, stačí říct preference.

Mohlo by vás zajímat: České značky, které podporují upcyklaci a slow fashion

Korálkové náušnice
Že korálky vyšly z módy? Ani náhodou, naopak se do ní zase vrací. Náušnice z drobných korálků najdete na instagramovém účtu _coisalinda, a pokud se vám líbí, napište designérce zprávu. Některé vypadají jako z mezinárodní výstavy Expo 58, jiné zase jako z filmu ze sci-fi filmu ze sedmdesátých let. V obou případech jde o nadčasovost a originalitu, a pokud náušnice dobře zkombinujete, budete hvězdou večírku.

Ty jsou svatební! 
Nelíbí se vám současná nabídka svatebních šatů v salónech? Návrhářka Verča má ambici založit vlastní designovou půjčovnu svatebních šatů s nadčasovými střihy a navzájem kombinovatelnými částmi. Protože nápad přišel v těžké době, potřebuje podpořit. Pokud se vám šaty z hedvábí líbí, můžete ji podpořit v kampani na platformě HitHit. Za poukázku v hodnotě 500 Kč si u Verči například můžete nechat opravit oblíbený kousek z vašeho šatníku, příspěvkem 4000 Kč se v budoucnosti zúčastníte workshopu šití.

Mohlo by vás zajímat: Neutrácejte za drahé eko sáčky na potraviny. Vyrobte si je! Ukážeme vám rychlý návod

Prstýnek s kamínkem
Bižuterii také tvoří mnoho šikovných slečen, nám se ale nejvíce libí prstýnky od Katyba. Stojí jen okolo 120 Kč a vybrat si můžete třeba kámen, který sedí k vašemu znamení. V nabídce jsou ale i třeba s perlou pro něžné duše. Všechny vypadají minimalisticky, jsou na drátku, a výhodou je, že je na ruce téměř necítíte.

Svíčky pro čarodějnice
Zajímá vás spiritualita, aromaterapie nebo máte jen ráda přírodní svíčky, parfémy a oleje? Tak se koukněte na e-shop Vala’s Enchanted. Čarodějka, která upřednostňuje zelenou magii, pro vás připravila celou řadu svíček a kosmetiky, jež můžete využít při rituálech nebo jen tak pro zvednutí nálady. Produkty jsou navíc v krásných flakónech a perfektně nafocené. 

Malé zbraně pro ženy
Nemáte pocit bezpečí, když chodíte po setmění z práce domů? Pořiďte si malou zbraň, kterou případného útočníka překvapíte. V běžných prodejnách se zbraněmi však nejdete těžkopádné boxery a pepřové spreje s nelíbivým designem. Ty stejně po zakoupení zahodíte a nebudete je u sebe nosit. Mnohem lepší vztah si uděláte třeba k barevným personalizovaným bodáčkem nebo sprejem, které vypadá jako prasátko. Designérky s názvem Znackakacka personalizují bodačky, pepřáky i prsteny podle přání! Jestliže se vám jejich produkty líbí, ale chcete jiný design, stačí vyplnit formulář, napsat po čem toužíte a následně si produkt objednat v katalogu a objednávku odeslat. Poté vám holky vyrobí produkt na míru.

Reklama