České princezny s italskými politky

Ve slunné Itálii se v těchto dnech pilně připravují na finále ČR české finalistky, z nichž pro porotu nejzajímavější budou vybrány jako adeptky na tituly Miss Europe & World - Junior 2009 aneb Princezny světa 2009.

A jak to vy Itálii dosud vypadalo? Dívky se svým doprovodem odletěly minulý čtvrtek na týdenní soustředění do Itálie. Na jejich průpravu dohlížely i známé osobnosti, jakými jsou Felix Slováček nebo Michaela Ochotská.

Že šlo o záležitost opravdu reprezentativní, ukázaly hned první okamžiky - dívky byly přijaty představiteli regionu, kteří jim popřáli, aby se jim v regionu Foggia líbilo. Zcela mimo plán bylo setkání s ministrem pro místní rozvoj, a tak se finalistky soutěže z Česka dostaly až do hlavního zpravodajství v Itálii.

Dívky si pobyt užily i osobně - prohlédly si starobylé městečko Foggia, byly pozvány na pravou italskou večeři, vyrazily za nákupy a na diskotéku, kde místní DJ a bubenice rozvlnili i VIP hosty. Samotné nácviky choreografií a natáčení medailonků pro finále probíhalo v prosluněném Garganu.

České finále Princezen světa 2009 se koná ve Svitavách 6. června.

Chcete zvolit svoji favoritku jako MISS Sympatie? Klikněte na stránky www.ceskydomov.cz.

Chcete vědět více o soutěži? Pak se podívejte na www.missprincessworld.com/cz.

České princezny si vychutnávají pravou italskou večeřiČeské princezny se předvádějí ve městě

Slyšela jste už někdy o soutěži Princezny světa? Už jste si vyhlídla svoji favoritku?

Reklama