Mariana Prachařová
Herečka a zpěvačka Mariana Prachařová vyrazila do Harrachova a na zimní procházku si oblékla teplý oversize kabát značky H&M, který barevně ladil se sněhovým okolím. Barvy dodala outfitu prostřednictvím čepice, šály a takzvaných měsíčních bot. Sněhule Moon Boot jsou velmi extravagantní a rozhodně nejsou pro každého. Marianě ale sedí a celý model působí velmi mladistvě.

Nikol Štíbrová
Svým outfitem na návštěvu Šumavy sice herečka a moderátorka Nikol Štíbrová nijak zásadně neoslnila, ale to jistě nebylo ani jejím cílem, navíc to vynahradila vtipným popiskem k fotce a na sněhu jí bylo alespoň pořádně vidět.

Nikol Švantnerová
Na Instagramu modelky Nikol Švantnerové je k vidění hned několik módních zimních variací. Po slovenských zasněžených cestách si vykračovala například v modelu se zvířecím vzorem. Oblékla se v e-shopu David sport a moc jí to slušelo. Upoutaly nás zejména extravagantní rukavice.   

Bára Poláková
Zpěvačka Bára Poláková strávila svátky v Krkonoších a díky sněhové nadílce je měla opravdu kouzelné. Na fotografii je zachycená celá v béžové a má na sobě módní hit podzimu a zimy – zateplenou košili. Ta na obrázku je konkrétně od značky Lindex.

Sharlota
Fotce se sněhovou pokrývkou neodolala ani raperka Sharlota. Ta zvolila elegantní oblečení a vypadala jako pravá dáma. Kostkovaný kabát je kouskem, který se v šatníku určitě neztratí a dá se využít několik sezón po sobě, stejně jako čepice kapitánka.

Lucie Křížková
Zasněžené Lipno si do sytosti užila moderátorka Lucie Křížková. V rámci svého outfitu dala přednost hnědé barvě. Kabát ve stylu spacáku je značky Edited z Aboutyou, svetr od RETRO a hnědé válenky ESPRIT. Z celého vzhledu čiší pravá zimní pohoda.

Bé Há
Velmi nás zaujala kreace influencerky Bé Há, konkrétně barevný kabát, kterým rozzářila Pec pod Sněžkou, kam vyrazila se svým přítelem. Kousek je to velmi ulítlý, ale k temperamemtní mladé ženě se hodí. A ona ho umí skvěle prodat. 

Nela Boudová
Herečka Nela Boudová toužila po lyžování, které u nás zatím není možné, a tak vyrazila do Švýcarska, do zimního střediska Svatý Mořic. Na svah oblékla stylový zimní komplet v bílé barvě a ozvláštnila ho růžovou kuklou pod helmu.

Reklama