Zavedená oděvní značka Mi fashion label se představila v novém ateliéru a showroomu na pražských Vinohradech. A u této velkolepé příležitosti nemohly chybět ani české osobnosti a především milovnice módy. Akce se zúčastnily herečky Anna Fialová, Andrea Růžičková Kerestéšová, Jana Plodková, Lenka Vlasáková a moderátorka Daniela Písařovicová.

Mi fashion

„Ráda podporuji český trh s čímkoliv. Navíc čeští návrháři jsou u nás na vysoké úrovni a pracují s kvalitními materiály, každý z nich do oděvů otiskuje sám sebe jiným způsobem,“ pochvalovala si herečka Jana Plodková butik a práci návrhářů.

„Když se móda promění v umění, je to skutečně požitek být její součástí. Móda je také součástí mého života i profese a baví mě se jí inspirovat. Co se týče střihů, mám ráda hru a zábavu. Na druhou stranu se módou nenechávám úplně svazovat. “ doplnila Plodková svůj postoj k oblékání.

lenka vlasáková

Výborná česká herečka Lenka Vlasáková, je několikanásobnou matkou a tak volí hlavně pohodlné oblečení a také do botníku odložila podpatky. „Co se týká materiálu, nemám ráda umělé kousky, pokud možno co nejpřirozenější a jednoduché barvy,“ sdělila nám sympatická Lenka.

růžičková

Pro slovenskou herečku Andreu Růžičkovou Kerestešovou je móda hlavně prostředek, jak vyjádřit kdo je a jak se cítí. „Považuji oblékání za nonverbální komunikaci. Částečně tím okolí ukazuji, jaká jsem. Musím se hlavně cítit dobře, pohodlně a hezky. Oblečení musí ladit k mé osobnosti,“ prozradila herečka a s úsměvem dodala, že její novomanžel Mikuláš Růžička ji zatím akceptuje v jakémkoliv outfitu.

fialová

I mladá herečka Anna Fialová se snaží být v oblékání hlavně svá: „Miluji modu devadesátých let, celkově mám raději retro. Nejšílenější byla asi moje ''barevná'' základka.“

Reklama